Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość sebastian1990

adriatica opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastian1990

witam jest to moj pierwszy post na tym forum.

Przedstawiam sytuacje: Otóż mam zamiar sobie kupic zegarek cena max to 270zł napewno musi byc pozadny (cena do jakosci) i chcialbym zeby byl na pasku skorzanym.

 

http://www.allegro.pl/item456514233_swiss_...atin_steel.html

co myslicie o tym zegarku jest wart on swojej ceny? na interniecie o nim bardzo malo pisza;/

 

Firme adriatica oczywiscie znam i nie wydaje mi sie zeby to byl jakis feak.

 

Prosze o opinie:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fake to na pewno nie jest. To aukcja naszego forumowego kolegi. Mi osobiście nie podchodzi, ale jeśli Tobie sie podoba bierz smiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica prezentuja naprawde dobry stosunek cena- jakośc. Miałem Adriatice 8102 automat na werku Claro 888.2 i bardzo ja chwaliłem i lubiłem. (co dziwne- modeli oznaczonych 8102 jest kilka, na kwarcu i na mechaniku. Mały bałagan) Sprzedałem Adriaticę, bo ja tak mam, że każdy zegarek wczesniej, czy później sprzedaję.

Jeśli Ci sie podoba- bierz śmiało. Nie zawiedziesz się, a powołując sie na forum KMZiZ, masz szansę u Pana Mirka Rawińskiego uzyskac dodatkowy rabat.

A ja osobiście, polecałbym Ci cos z mechaników Adriatiki. Na stronie Gold Top jest w czym wybierac.

Jeśli wszedłeś na to forum i zaczałeś czytac, to prędzej czy później i tak porzucisz kwarce na rzecz mechaników. :)

Pozdrawiam,


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.