Paulus57 155003 #5226 Napisano Sobota o 14:22 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pbozek75 12566 #5227 Napisano Sobota o 19:59 Dobranoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155003 #5228 Napisano Sobota o 21:34 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8653 #5229 Napisano Niedziela o 11:13 Trudno zrobić dobre zdjęcie, najlepiej nadał się do tego stary Canon PowerShot G5: 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155003 #5230 Napisano Niedziela o 17:09 5 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155003 #5231 Napisano Niedziela o 22:56 5 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155003 #5232 Napisano 15 godzin temu 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155003 #5233 Napisano 5 godzin temu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach