Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SEAMASTER

KLAMRY.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja się odniosłem do Twojego braku aprobaty, co jest nieprawdą.

 

Zanim klamry się pokazały pisałeś.

 

"życzę powodzenia w produkcji", "Dlatego liczę na to ze wyjdą swietnie i wszyscy będa zadowoleni z kamer z nowego żródla ."

 

To JEST aprobata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglądać będą mniej więcej tak:

 

 

 

 

P.S. Na powyższym zdjęciu nie jest to klamra Staruszka.

P.S.2. I jeszcze jedno, na zdjęciu jest wyrób z fabryki, klamry więc będą wyglądały trochę "surowiej" :( . Ale jak zrobię fotki to sami ocenicie. Gdyby ktoś taką chciał, prosze pisać PW, a ja zrobię sobie listę. Pozdrawiam.

Widzisz prosiłem abyś przeczytał i zrozumiał ! Nie wiem czy widzisz róznicę :) jak miały wyglądać :)

Widze ze kolejny temat który, powoduje wzmożone emocje , juz pisałem więc się powtórzę

Właśnie o to chodziło :) i nie oskarżam a stwierdzam fakt ! a to jest różnica( zanim zaczniesz dyskusje - obejrzyj klamry i przeczytaj dokladnie temat oraz inne klamry robione firmowo - wtedy mozemy dyskutowac - choć i tak nie ma o czym), jak będę miał mniej czasu i chęci na pisanie to pewnie nie bedę nic pisał - to normalne

jak tez

Napisałem to wszystko jedynie dlatego , aby uzmysłowić innym ze wiernych kopii sciagnietych z oryginału nie trzeba szukac gdzieś daleko gdyż są na własnym podwórku - we własnym gronie

Na tym kończę i chyba juz nie bedę pisal niczego w temacie klamer - nikt się nie kłóci :) , nudno więc nie ma co , żadnych argumentów etc. :)

pozdrawiam Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to to one miały być inne, a są łudząco podobne do staruszkowych, żeby nie powiedzieć "skopiowane"....


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idę przeczytać tamten temat od początku, bo chyba faktycznie coś mi się pomyliło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.