Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Marcin_L

Użytkownik
 • Content Count

  2070
 • Joined

 • Last visited

Other groups

Użytkownik

Community Reputation

10 Początkujący

About Marcin_L

 • Birthday 09/24/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  literatura, sport, zegarki, wieczne pióra

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. 1. gludek; 2. Piotr Ratyński 3. Marcin_L A Dom Wikingów jeszcze istnieje? W każdym razie wpadnę na pewno na chwilę, no chyba że uda się nie na chwilę
 2. Póki co: Ale sytuacja zmienia się co chwilę
 3. Vulcain, jak to nurek : kosił dziś trawę, grillował, pił wino... Teraz idzie na lody
 4. "Ostatnia noc w Twisted River" Johna Irvinga. Niezłe, choć Garp był lepszy. Ale dobrze się czyta. Irving fajnie odkrywa kolejne niesamowite wątki, w pozornie chaotyczny sposób, ale w istocie rzeczy wszystko jest spójne i potoczyste. Nie jest to może "Wojna i pokój" , ale dobra lektura.
 5. Przeczytałem ostatnio dwie książki współczesnych autorów: Stasiuka "Dojczland" i Vargi "Tequilę" Obie książki grafomańskie, przegadane, przereklamowane i nudne. Polećcie mi coś dla wytchnienia od gniotów.
 6. Jash, Majowy, widzę, że nie tylko mnie wiosna w głowie W każdym razie planując wzięcie się za siebie, czyli bieganie i ruch zacząłem od podstaw, czyli od zakupu GShocka (vide powyżej)
 7. Panowie, bodźcem do organizacji spotkania był sygnał, że w Poznaniu pojawi się Klaudiusz, Mirek Dommir i gk1. Wygląda jednak na to, że pyrlandczycy są chętni, ale ze strony gości pojawiają się komplikacje. Tak po prawdzie, to mnie ten tydzień nie pasuje, ale jakbyście się dziś - jutro zebrali, to na pewno wpadnę. W przyszłym tygodniu odpada, bo jadę na urlop (ferie ) Pozostaje więc jasno postawić sprawę - spotykamy się teraz, czy odpuszczamy. Jakby co, to chętnie podejmę temat w lutym i wówczas mogę wszystko organizować Pozdrawiam serdecznie... i dajcie znać co sądzicie. M
 8. HyMoser, z ust mi to wyjąłeś!!! Wojtek, jak zwykle wymiatasz!! Fotka jest tak świetna, że nie dość, że chce się tę Omegę mieć, to nawet wywołuje myśl, żeby wyskoczyć z nią gdzieś na deszcz i zimno!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.