Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość huberto

powitać!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość *Adam*
Tylko co by było gdyby mu się zatrzymał na parę godzin?

Jak by go sobie ustawił na nowo? :twisted:

Poza tym, 15 s/dobę...hmmm, po 5 latach... w południe by mu się ciemniło. 8)

 

no ale słońce tam chyba miał :wink: :lol: to sobie ustawi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Jesli mogę cos dodac - jesli 3000zł to za kwarc....no.... pardon, każdy lubi co innego, i tego się nie dyskutuje, ja wiem, ale 3000 za kwarc to po prostu dużo i za te pieniądze mozna miec cos innego. Ale to tylko moje zdanie. Czy liczy się strona techniczna serca zegarka, czy raczej koperta i tarcza i możliwie jak najbardziej prestiżowe logo?

No i - pozdrawiam , rzecz jasna.

P.S. huberto, mnie też kiedys spodobał się FC, no i teraz noszę. A w Wawie nie wiem kto sprzedaje, w Krakowie to co innego. Przedstawiciel FC na PL jest we Wrocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

witam ponownie po przerwie

dzwonił dzisiaj kolega z USA i mówił ze właśnie trzyma mojego Hamiltona Jazzmastera Chrono... Już do niego dotarł. Za pare dni będzie u mnie.

Mam pytanie jak fachowo przebiegać powinien "rozruch".Kolega mówi że zegarek jeszcze nie chodzi. co powinienen zrobić na samym początku...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiał go bardzo ostrożnie nieść :wink:

To automat prawda? Zegarek można "rozpędzić" paroma ruchami koronki, ale później i tak go trzeba nosić i nim machać, aby mógł odmierzać czas :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

i nie posiada zadnej procedury uruchamiania czy jakiejś blokady na czas transportu? Tak po prostu ruszyć nim parę razy i już? Przecież w pudełku sam by się nakręcił. No cóż przyjedzie to zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...po to jest automat, żeby się nakręcał :D Lekko nim poruszysz i już idzie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.