Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

flawless

odrobina prywaty

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka prośba, mój blog bierze udział w konkursie BLOG ROKU.

Bardzo proszę o wsparcie kolegi, sms kosztuje tylko 1 złotówkę.

Jeśli chcesz oddać głos, wyślij SMS o treści B00275 na numer 7144

(po 'B' są zera)

link do bloga : www.mocnyblog.pl

 

pozdrawiam

 

ps jeśli możesz roześlij tę wiadomośc do znajomych no i gdzie się da

 

ps2 wśród głosujących będą rozlosowane aparaty cyfrowe


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

A co będzie jak kolega innego forumowicza będzie brał udział w tym samym konkursie? :rolleyes: Albo sam forumowicz? Konflikt decyzyjny murowany. ;-)) Ale z drugiej strony sam mogłem pomyśleć o takim apelu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, też biorę udział bo w sumie czemu nie - za darmo jest udział ;) Jak ktoś chce poczytać filozoficzno-egzystencjalne wynurzenia to podam linka na priva  :rolleyes:''

 

P.S

flawless, co to u licha jest "zwijanie sztangi o ławke"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

A daj. :rolleyes: Ja piszę od czterech lat i w pierwszej edycji zająłem nawet jakieś górne miejsce. ;) Ostatnio już nie biorę udziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tam zgłosiłem udział, ale nie wnikam na głosowanie. Po prostu niech zwycięży ten co ma najwięcej fanów, nie naganianych wielbicieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

W zeszłym roku wygrała moja znajoma i powinna. Za całokształt. Odnośnie tych smsów to niestety onet nie pomyślał, że może dojść do nadużyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
W zeszłym roku wygrała moja znajoma i powinna. Za całokształt. Odnośnie tych smsów to niestety onet nie pomyślał, że może dojść do nadużyć...

 

 

tyle, ze onet na tym zarobi, i jeszcze mu na nagrody zostanie

 

jak dla mnie powinni zrobić jakąś srednią wejść na dzień, stałych czytaczy i ogólnie wejść z różnych numerów IP

to są pewne wskaźniki popularności bloga, a nie to czy twoi fani chcą wydawac kase na jekies głosowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Z tego, co wiem to kasa z smsów idzie na jakiś dom dziecka. Onet i numery IP? Nigdy do tego nie dojdą. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa idzie na dzieci z porażeniem mózgowym

 

 

oczywiście mogliby patrzeć na oglądalność , niemniejednak w pewnym sensie ilość osob gotowych wysłać smsa jest poniekąd zależna od ogolnej liczby czytelnikow bloga

 

(statystycznie wieksza jest szansa że ktoś z 100 ludzi puści smsa , niż że z 200)

 

 

poza tym wtedy bylo by spamowanie o wchodzenie na strone, a to nic nie kosztuje , wyslanie smsa jest juz jakims aktem wymagajacym swiadomej decyzji wiec odrzuca wiekszosc osob ktore przypadkiem sie na taki apel natknęły


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Rozmawiałem wiele razy o sposobie wyłaniania zwycięzców z b. szefową onet.bloga, a obecnie bloga.pl. I niestety nie ma sposobu, który byłby sprawiedliwy i nie pozwalał na nadużycia. Niemniej moim zdaniem nazwa konkursu (Najlepszy blog) jest nieadekwatna do tego jak się te blogi wybiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
(statystycznie wieksza jest szansa że ktoś z 100 ludzi puści smsa , niż że z 200)

 

:rolleyes:;)

rozumiem, że miało być na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink::)

zjadlo zero mialo być

 

wiecej z 1000 niz z 200

 

 

oczywiscie zgadzam sie z tym co piszesz blaz i gdyby bylo wymiernie to bylby spokojny o wysoką lokate (ogladalnosc, komentowalnosc, pozycjonowanie) , ale jest jak jest i trzeba działać w tych realiach


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
:):)

zjadlo zero mialo być

 

wiecej z 1000 niz z 200

 

 

oczywiscie zgadzam sie z tym co piszesz blaz i gdyby bylo wymiernie to bylby spokojny o wysoką lokate (ogladalnosc, komentowalnosc, pozycjonowanie) , ale jest jak jest i trzeba działać w tych realiach

 

Zgadzam się i nie mam pretensji do Ciebie, tylko do tych, co wymyślili ten konkurs, ale nie przewidzieli komplikacji. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurs powinien się nazywać najpopularniejszy blog a nie najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
konkurs powinien się nazywać najpopularniejszy blog a nie najlepszy

 

Dokładnie. Jeśli najlepszy, to trzeba zastosować jakieś merytoryczne kryteria. Niech blogi ocenią poloniści, filozofowie, socjolodzy, graficy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.