Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zel Gadis

Epicka podróż po 140 latach IWC

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.youtube.com/watch?v=yapjATQ2gKE&...feature=related

 

Pewnie już widzieliście to i pewnie jest gdzieś na forum,ale nie mogłem się powstrzymać :) A piosenka o Portofino jest jak czekoladka rozpływająca się w ustach...Też chciałbym znaleźć swą miłość w Portofino a raczej do Portofino :blink::)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To film reklamowy nawiązujący do kolekcji Vintage. Niedługo zamieszczę go na swojej stronie, oczywiście w lepszej jakości niż ten na youtube. Będzie też coś o Portuguese i rzadka okazja aby zobaczyć Portuguese 2000 w akcji. Umieszczę też krótki film o nieco zapomnianej już kolekcji - GST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To film reklamowy nawiązujący do kolekcji Vintage. Niedługo zamieszczę go na swojej stronie, oczywiście w lepszej jakości niż ten na youtube. Będzie też coś o Portuguese i rzadka okazja aby zobaczyć Portuguese 2000 w akcji. Umieszczę też krótki film o nieco zapomnianej już kolekcji - GST.

Będę wdzięczny ;)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny filmik. w swietny, pomyslowy sposob opowiedziane jednoczesnie nieco o historii i przedstawione modele iwc. super sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Uff, w końcu uporałem się z filmami na stronę internetową. Trochę to trwało, ale musiałem poeksperymentować. Niestety, z flasha nie byłem zadowolony i ostatecznie zdecydowałem się na format mov. Myślę, że udało mi się osiągnąć niezłą jakość no ale coś za coś. Żeby odtworzyć multimedia trzeba zainstalować Quick Time, ale to nie powinien być problem, bo przecież do odtworzenia plików swf również konieczna jest instalacja dodatkowej wtyczki - tym razem flasha. Życzę miłego oglądania, a wkrótce zapodam ciekawy film dokumentalny na temat jednego z czasomierzy IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.