Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

reglass

zegarek seiko

Recommended Posts

Witam!

Co myślicie o tym zegarku ?? mnie przeraża ta czarna bransoleta:/ jak to wygląda na żywo ładnie?

dziękuje z góry za pomoc

>>>klik<<<

"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Mnie przede wszystkim to przeraziła cena - 700 zł za " piątkę " :P

Pozdro

Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Guest areczek86

Faktycznie Fansei, cena zatrważająca (czarny kolor musi kosztować :P ) ale tak samo przeraziłem się dziś jak wszedłem na Ebaya. Poszaleli tam z cenami zegarków :(

Ceny w Polsce w największym stopniu reguluje kurs dolara. W podobnej cenie można ten model kupić za granicą (pamiętając o doliczeniu przesyłki i 22%).

Co do powłoki, wg mnie zegarek wygląda... ciekawie i nie spotkałem się do tej pory z opiniami negatywanymi dotyczącymi tego pokrycia.

Ten seiko jest rewelacyjny, ja osobiście również poszukuje jakiegoś niedrogiego automatica. Z seiko, prócz modelu który wymieniłeś jest jeszcze jeden niezły który mi akurat przypadł do gustu ( sorry za link komercyjny ) http://www.i-zegarki.pl/seiko-snze77k1-spo...atic-p-444.html ale ceny, dość wysokie i sam poszukuje czegoś tańszego z serii 5 ( wcześniej chyba Samurai ). Swego czasu pewien forumowicz proponował mi zakup owego Seiko, teraz żałuję że kupiłem kwarca. Jeśli nie znajdę nic interesującego ( sprawdź bazar na forum ) chyba trochę poczekam, uzbieram troszkę więcej i rozejrzę sie po VOSTOK -ach. Pozdrawiam!

Guest areczek86
Ten seiko jest rewelacyjny, ja osobiście również poszukuje jakiegoś niedrogiego automatica. Z seiko, prócz modelu który wymieniłeś jest jeszcze jeden niezły który mi akurat przypadł do gustu ( sorry za link komercyjny ) http://www.i-zegarki.pl/seiko-snze77k1-spo...atic-p-444.html ale ceny, dość wysokie i sam poszukuje czegoś tańszego z serii 5 ( wcześniej chyba Samurai ). Swego czasu pewien forumowicz proponował mi zakup owego Seiko, teraz żałuję że kupiłem kwarca. Jeśli nie znajdę nic interesującego ( sprawdź bazar na forum ) chyba trochę poczekam, uzbieram troszkę więcej i rozejrzę sie po VOSTOK -ach. Pozdrawiam!

Kolego, ja mam SKZ209J jakbyś chciał

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.