Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

broncio

Vostok Partner - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie kupna nowego zegarka. Nawet dwóch :lol: . W innym dziale opisałam moje rozważania.

Pierwszy ma być do noszenia na co dzień. Tu wybór padł na Amfibię polecaną na forum (już zakupiłem na allegro). Drugi potrzebuję bardziej tradycyjny i klasyczny, od święta i do garnituru. Wszyscy polecają mi Seiko z serii 5. Ale...

Przy wyborze Amfibii na stronie producenta wpadł mi w oko Partner. Jest duży wybór z tej serii. Spokojnie bym coś wybrał dla siebie. I zaczynam się poważnie zastanawiać nad zakupem tego zegarka.

I tu moje pytania. Czy warto kupić Partnera? Jak z jego wykonaniem i trwałością? Ktoś ma taki zegarek i może się podzielić opinią?

Nie ukrywam, że cena jest kusząca. Opis zegarka też przyjemny. Jedyne co mnie zastanawia to mosiężna chromowana koperta. Reszta parametrów podobna do Seiko. Kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość tego zegarka jest bardzo niska - w porównaniu z Amfibią . Koperta i bezel są chromowane. Na moim egzemplarzu kupionym w Równem/Riwniem ok 2000r. chrom zszedł już w wielu miejscach. Nie narzekam natomiast na werk - 2416 B. Pracuje bez zarzutu. Jest dosyć wytrzymały - bywał ze mną powyżej 3500 m pod plecakiem, grał w paintbal, pływał kajakiem (na zmianę z Amfibią, z resztą moja Amfibia ma ten sam werk). Aczkolwiek teraz na nagrarstku ląduje rzadko.

Mój znajomy jednak noszący Partnera tylko do pracy może pochwalić się praktycznie niezniszczoną kopertą. Będziesz szanował - będzie Ci służył.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko 5, Vostok Partner do gajera? hmmmmm..... :lol: Prędzej do dżinsów i T-shirta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seiko 5, Vostok Partner do gajera? hmmmmm..... :lol: Prędzej do dżinsów i T-shirta ;)

 

Wszystko zależy od tego ile się ma kasy na zegarek. Na pasku nie będzie, aż tak tragicznie wyglądać. Mam nadzieję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego ile się ma kasy na zegarek. Na pasku nie będzie, aż tak tragicznie wyglądać. Mam nadzieję ;).

 

eeee tam... nie o kase chodzi a o wyglad zegarka :lol: Ja to do gajera musze miec coś aż do bólu klasycznego, co nie znaczy drogiego ;) Atlantic od tescia, czy prosciutka i elegancka Rakietka albo Kirowski ;) Seiko 5 na pasku jeszcze by uszło ale Partner już zbyt odważny dla mnie by był (nawet na pasku).

Ale ja wypaczona konserwa jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seiko 5, Vostok Partner do gajera? hmmmmm..... :lol: Prędzej do dżinsów i T-shirta ;)

 

Wiesz, Gość może nie jest prezesem banku, tylko z racji standardów firmy - MUSI co rano wbijać się w garniak ;)

Sam tak kiedyś miałem.....i na przekór nosiłem G-Shocka z czerwonymi elementami :)

No co zwolili by mnie?

;)

...... ładna "5-ka" do gangu dla kasjera czy sprzedawcy jest - IMHO - verry OK, biorąc pod uwagę, że mój znajomy -prawnik, naprawdę DOBRZE ustawiony :)

Nosi kwarca Fuji, albo wogóle nie nosi i sprawdza czas w komórce ........

Są różni ludzie.......

Nie wszyscy są pokręceni jak My...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilkudziesięciu postów zrezygnowałem z Partnera. Cena 180zł plus przesyłka, również nie jest zachęcająca.

 

Wiem już jak powinien wyglądać klasyczny garniturowiec ;) . Warto czytać wypowiedzi doświadczonych klubowiczów.

Szukam dalej. Zostanę przy zegarkach rosyjskich.

Jak już pisałem w innym temacie wybieram się w niedzielę rano na giełdę :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.