Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karczochrulez

czterech drogich samurajów

Rekomendowane odpowiedzi

To juz kolejny raz, jak ten gość wystawia te zegarki.

 

Poprzednio też bez rezultatu na ebay i watchuseek, nawet do niego pisałem, zanim kupiłem Boschett-iego,

chciałem skubnąć tego na pomarańczowym pachu, zaproponowałem 400 USD. Niestety bez powodzenia.

 

Koleś uparł sie strasznie, żeby sprzedać wszystkie 4 na raz, nie wiem czemu, pewnie dużo szybciej sprzedał by osobno.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To juz kolejny raz, jak ten gość wystawia te zegarki.

 

Poprzednio też bez rezultatu na ebay i watchuseek, nawet do niego pisałem, zanim kupiłem Boschett-iego,

chciałem skubnąć tego na pomarańczowym pachu, zaproponowałem 400 USD. Niestety bez powodzenia.

 

Koleś uparł sie strasznie, żeby sprzedać wszystkie 4 na raz, nie wiem czemu, pewnie dużo szybciej sprzedał by osobno.

 

 

Ja wziąłbym czarnego lub białego więc może znajdziemy jeszcze dwójkę, i kupimy od niego te zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wziąłbym czarnego lub białego więc może znajdziemy jeszcze dwójkę, i kupimy od niego te zegarki?

 

 

Dla mnie za późno, kupiłem Boschett, świetnie wykonany, ładny, porządne wymiary, i wodoszczelność - 1000m.

A cena taka sama. :rolleyes:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcecie zebrać zespół do kupienia tych zabawek wiem że Blaz szuka Samuraja napiszcie od niego może się dopisze do was :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Nie, ja dziękuję. Wiem, że to limited, ale jak dla mnie za pstrokate. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.