Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukaszcza

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About lukaszcza

 • Birthday 12/27/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Swarzędz
 1. lukaszcza

  Polpora

  Ja również. I dlatego uważam, że osiągną sukces, a to czy my uważamy, że warto/nie warto zapłacić za Polporę nie ma nic do rzeczy. Nasz status materialny również jest w tym momencie bez znaczenia.
 2. lukaszcza

  Polpora

  Właśnie dlatego są takie drobie bo jest ich tak mało. Poza budowaniem "prestiżu" poprzez cenę, niedostępność (to abecadło w marketingu dla dóbr luksusowych) to jednostkowe produkcje są dużo droższe niż seryjne.
 3. lukaszcza

  Pokaż Samuraja!

  Jezuu, nie wiem gdzie patrzyć. Gryzą się, rywalizując o twój nagdarstek, czy współpracują przykładnie?
 4. Dzięki twojej recenzji zacznę bliżej obserwować Tissoty. Nieźle napisane.
 5. Dodaję również moją pomarańczkę na gumie.
 6. Firmin- Sama Savage'a- rewelacja. Można się z tej książki wiele dowiedzieć o ludziach.
 7. Jeszcze się zastanawiam nad takim: Jak na razie, nie mogę się zdecydować. Na dzień dzisiejszy wystawione są aukcje, na których od wersji "latin" odstraszają zdjęcia koperty, która wygląda (bezel również) jakby była niklowana i to bardzo kiepskim niklem i słabo położonym. Nie wiem na ile to niedoskonałości zegarka, a na ile realistyczne (zbyt) zdjęcie. Nie ma też wystawionej z bezelem z kropkami a nie stronami świata (bardziej mi się podoba). Ostatecznie "nurek" też jest ok. PS Zdjęcia zapożyczyłem do niekomercyjnego wykorzystania.
 8. Witam, sorry że odkopuje po tak długim czasie, ale jestem po lekturze wszystkich 25 stron postów (ilość znacznie powyżej średniej forumowej) i pytanie nie brzmi czy, ale kiedy (dotrze). Na razie wystawiona jest wersja z "kierunkami świata", a bezel z kropkami wydaje się ładaniejszy, ale ... Mam też pytania uzupełniające: - jak z perspektywy ponad 2 lat sprawuje się amfibia (latin), czy żyją wasze wybranki, czy mocno się postarzały, czy też jak wino, im starsze tym lepsze- dla mnie idealnie wpisuje się tu opinia o "szlachetnej" patynie, mądrości "życiowej", itp., - co z kolorem- czy nadal występuję ten problem (choć ja bym absolutnie go tak nie nazwał), raczej przeobrażeniem koloru niespotykanym na skalę światową, - co z dokładnością czasu? Już nie mogę sie doczekać swojej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.