Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tyran

Zegarek dla nurka do 1,5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nadzieję, że ten temat nie rozzłości starszych użytkowników (wiem, było kilka tematów o zegarkach dla nurków). Jako, że kilka miesięcy temu utopiłem swojego wysłużonego Luminoxa i jestem obecnie bez zegarka, rozglądam się za jakimś ciekawym okazem na moją rękę. Przejrzałem rożne tematy, zdjęcia etc. i nadal jestem w kropce. Szukam czegoś porządnego. Zegarka, który posłuży mi kilka ładnych lat. Jakiś czas temu byłem o krok od zakupu Citizen Eko Zilli. Jednak okazało się, że zegarek ten ma być wycofywany z produkcji ze względu na jakiś feler produkcyjny, a Citizen ma wypuścić na rynek nowego divera. Nie wiem ile w tym prawdy. Może ktoś z was wie więcej na ten temat?

Wracając do tematu: Szukam czegoś z metalową kopertą (mój Luminox miał kopertę kompozytową, co po kilku latach objawiło się wypadaniem teleskopów z wyrobionych dziurek w kopercie). Wodoszczelność minimum 200m. Zamierzam zabierać go pod wodę, więc musi być wodoszczelny pełną gębą. Myślałem o samuraju, ale wiem, że już go nie produkują a używkę trudno jest już dostać. Widziałem też Seiko Sumo - chyba teraz podoba mi się najbardziej (może ktoś ma go na zbyciu?). Jeśli ktoś też wie, gdzie można go w miarę tanio dostać - byłbym wdzięczny, zaznaczam tylko, iż nie mam pojęcia o kupowaniu przez internet :/ Za wszelkie uwagi i propozycje będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuraj jest jeszcze czasem do dostania (trzeba mieć refleks), natomiast Sumo przy aktualnych kursach złotówki może wyjśc poza Twój budżet. Ale sam powiedziałeś że raczej nie kupujesz przez internet. Sumo jest chyba niedostępny w Polskich sklepach, więc albo Ci ktoś pomoże sprowadzić, albo poszukaj czegoś co jest dostępne na naszym rynku.

Seiko Monster cieszy się dobra opinią, jest to diver pełna gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O eco zilly nic takiego nie słyszałem a taki zegarek właśnie posiadam i musze powiedzieć że jest nie do zajechania też nurkuje i Citizen jest do tego stworzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo to fajny wybor - jak szukalem namierzylem sklep (pewny) gdzie maja je po 427 usd z wliczona przesylka na caly swiat - sadze iz ta cena jest atrakcyjna,

pusc pw a podesle Ci linka, ewentualnie zaplacisz clo i wat ale i tak bedzie relatywnie tanio.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.