Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość feleksc

Atakuje mnie wirus z TP sa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie przynosi to żadnych wymiernych zysków, natomiast5 spowalnia system i sprzet oraz grozi tzw. konfliktami kompatybilności. Żadne oprogramowanie antywirusowe nie jest przystosowane do tego, aby działać w tandemie z programem innego producenta.

Tak więc nie ma co za bardzo słuchać bajek z programów pseudoedukacyjnych ;) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ja juz nie wiem o co wam chodzi,oprogramowanie mam legalne

i tylko takie instaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Piotrze, a ta wiedza to opiera się na codziennej administracji sieciami, serwerami, komputerami użytkowników? Bo moja tak.

 

A ja myślałem, że my rozmawiamy tu o zwykłym, jednym, szarym pececie... ;)

 

Po pierwsze prosiłbym nie tytułować mnie Panem, bo czuję się tak jakoś staro, a na forum przyjęto formę Ty (lub co najwyżej kolego) i mnie to zupełnie odpowiada. Po drugie nie mam zamiaru z Tobą rywalizować, czy umniejszać Twojej wiedzy, ale moja w zupełności mi pozwala robić z komputerami osobistymi wszystko co tylko zechcę, sam je też składam i sam zabezpieczam przed zagrożeniami. O tym że jest to wystarczające świadczy fakt, że nie mam od niepamiętnych czasów żadnych problemów z tym związanych i dlatego śmiem domniemywać, że mogę się na ten temat wypowiadać... ;)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.