Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest MichaelD

Grand Seiko Spring Drive GMT SBGE001 v.s Rolex GMT Master IIc

167 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bardzo spostrzegawcza uwaga - nie jest to temat o mnie:-)

"Obsmarowano" bardzo celnie i słusznie ujęte:-)

Chyba nie bardzo zrozumiałeś co miałam na myśli wklejając odnośnik do tego tematu.

Dla jasności sytuacji - ludu nie nakłada sie na nadgarstki;-)

Hmm, może zaledwie 20 proc postów jest sensowna i na temat, reszta, to wypowiedzi tzw. "miłośników" zegarków o opłacalności inwestycji, czy o swoich seksualno -snobistycznych preferencjach wobec danej marki. Odpowiadając na pytanie - mój wybór, to Seiko, choćby z tego względu, że technologicznie zawiera w sobie wszystkie te "tajemnice" co Rolex, a dodatkowo wnosi świerzą myśl techniczną. Elektronika w GS nie zastępuje jakiegoś zespołu machanicznego w Roleksie, tylko jest dodatkowym utrudnieniem/komplikacją dla wytwórcy. Osobiście porównałbym ten wynalazek do turbillonu, tyle że turbillon jest obecnie "trzepany" przez większość wiodących marek, a SD jest jedyne w swoim rodzaju.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.