Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mdp1984

Pierre Cardin

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem zegareczek używany Pierre Cardin co o nim sądzicie ?

 

pierre1.JPG

 

pierre2.JPG

 

pierre3.JPG


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem zegareczek używany Pierre Cardin co o nim sądzicie ?

Bede brutalny - ja bym go na reke nie zalozyl. Nawet nie zapytam o cene, bo kazda bedzie za wysoka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierre4.JPG

 

Na ręku wyglada tak


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że to chińszczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, że nie rozumiem tego typu pytań, kupiłeś go żeby uzyskać akceptację innych na forum czy dla siebie? moim zdaniem to Tobie powinien się podobać i zupełnie nie ważne co o nim sądzą inni, pamiętaj, że gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie :D


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tego typu pytań, chyba że ... kupujesz sercem a potem rozum ma wątpliwości. Jeśli tobie się podoba to wszystko o.k. Ja nie kupiłbym zegarka modowego typu Cardin, Armani czy inna Karan, Ricci itp. Już lepsze porządne Seiko zdecydowanie, ale ... ty decydujesz!


Omnia mea mecum porto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peisert

Oj, przestańcie... Chłopak kupił zegarek z "bosko" brzmiącą nazwą we współczesnym świecie (jak ja słyszę tą nazwę to jednoznacznie mnie na ciuchy kieruje ;). Jednak podzielę opinię przedmówcy co do oryginalności wykonania. Mogą to być chiny... trzebaby werk zobaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, przestańcie... Chłopak kupił zegarek z "bosko" brzmiącą nazwą we współczesnym świecie (jak ja słyszę tą nazwę to jednoznacznie mnie na ciuchy kieruje ;). Jednak podzielę opinię przedmówcy co do oryginalności wykonania. Mogą to być chiny... trzebaby werk zobaczyć...

Obawiam, się, że ze swoją wiedzą (również tyczy się kolegi crayzee) to nawet jeśli werk byłby drewniany, nie byłbyś pewien wykonania ;) - naprawdę jak nie macie pojęcia to nie mąćcie ludziom w głowie ;)

 

Pierre Cardin robi różny badziew, od lat jest to synonim dziadostwa w różnych segmentach rynku (w Polsce szyku ;) , choć polskie ciuchy firmowane tą marką nie są takie złe) - przykład zniszczenia fajnej marki, teraz robią mydło i powidło, do kupienia w supermarketacg, skarpetki i boxerki w Rosmanie itp.

 

Zegarek wygląda na oryginalny produkt, a stylistyka na przełom lat 80/90- do tego etowski datownik.

 

Co do samego zegarka - IMHO obrzydlistwo


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peisert

Oczywiście nie będę się spierał z przedmówcą (bo forum to nie miejsce na waśnie ale na dyskusję i pomoc), gdyż na pewno dysponuje dużym doświadczeniem i wiedzą. Jeśli o mnie chodzi to bardziej się znam na zegarkach z epoki (nie kamienia łupanego i wcześniejszych - odpowiedź na skecz z drewnianym mechanizmem) niż na "współczesnych". Ale umiem odróżnić badziew od zegarka wartościowego (firmowego). Oczywiście Chińska technika jest taka, że gdyby się zobaczyło mechanizm zegarka i sygnowanie to i tak nie można być na 100% pewnym swojej wiedzy, gdyż ten naród umie podrobić wszystko a jak chce to perfekcyjnie.

Także więcej tolerancji, gdyż młody na forum nie oznacza młokos bez wiedzy.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za nieco może zbyt mocną wypowiedź, ale ostatnio często ludzie wypowiadają sie i mącą w głowach nowym użytkownikom, czego przykładem są takie wypowiedzi typu " e na moje oko to chińczyk" itp. w temacie podrób. Tak się składa, że kiedyś zegarki wyglądały jak wyglądały i np. jakiś czas temu miałem w ręku Patka Nautilusa z połowy lat 90, który po oględzinach jawił sie jako podróba, natomiast dopiero po otworzeniu zegarka można było zobaczyć złoty wachnik i inne atrybuty werku - znając przekrój stylistyki z ostatnich dekad oraz troszkę historii firm jest szansa prawidłowej oceny, ale nie walmy pochopnie opinii ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.