Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Wywiad

Minirecenzje paskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wywiad

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów

 

Bros 8004/25

Szerokość: 24/22 mm

Długość: 8 + 12 cm

Grubość: 2-3 mm

 

Pasek podobno z byka (w nazwie stoi "Bull", w opisie "pomarszczona skóra"). Posiada śliczną fakturę i ciekawy zapach. Nie jest może gruby ale sprawia wrażenie masywnego. Bardzo ładnie wykończony bok paska. Jeden z ładniejszych pasków jakie miałem. Pełna rekomendacja, polecam ten pasek.

 

Obraz004-8.jpg

Obraz005-6.jpg

 

 

PietroStrap

 

Hendmejd w wykonaniu Klubowicza, herbowego Strapmejkera Pietro. Marzenie każdego paskofila. Jednocześnie morderczy a zarazem dostojny i elegancki. Najpiękniejszy pasek jaki widzialem, wart każdych pieniędzy. Po półrocznym użytkowaniu ciężko się dopatrzyć jakiegokolwiek zużycia, nawet klamra odbiła sie na pasku bardzo delikatnie.

 

Obraz014-5.jpg

Obraz018-3.jpg

 

 

Bros 3840/80

 

Pasek dobrej jakości, nie ma się do czego przyczepić. Chociaż trochę zbyt delikatny do masywnych zegarków.

 

Obraz014-4.jpg

Obraz007-3.jpg

 

 

Python Skin Strap

 

Pierwsze wrażenie - sucha i krucha skóra. Taki urok gada. Oczywiście urody nie można mu odmówić

 

Obraz021-1.jpg

Obraz022-1.jpg

 

 

Paski Reda

 

Grubaski Reda, podobne do znanego wszystkim Panera. Czarny pasek jest średniej jakości, stanowi alternatywę dla Panera (Redę można mieć za 50% ceny Panera). Jasny brąz marnej jakości, nadaje się tylko do tego by odkręcić klamrę a pasek wyrzucić.

Obraz004-2.jpg

 

Faktura coś jak Bros 8004. Całkiem ładny. Obleci. Ludzie noszą i nie narzekają.

Obraz001-1.jpg

 

Bardzo polecam poniższe paski. Są świetne jakościowo, wizualnie i cenowo. Na zdjęciu granatowy oraz wiśniowy, dostępny jest również czarny.

010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Bros 8004/25 - idzie na pierwszy ogień, ponieważ dziś dotarł do mnie, został zakupiony do kremowego wodołaza, z domysłem iż takie "brązy" będą pasować do niego kolorystycznie

 

Nie jest najgorzej , ale w niebieskim/granatowym mu najlepiej.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasniejszy czy ciemniejszy z oferty??

zreszta nie wazne bo narazie 24-ek brak (widocznie forumowicze poszaleli :blink: bo o tym pachu juz dluzej bylo mowione)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

To jest jaśniejszy. Chciałem ciemniejszy ale ktoś mnie wyprzedził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Dodałem kilka pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów

 

 

Bardzo polecam poniższe paski. Są świetne jakościowo, wizualnie i cenowo. Na zdjęciu granatowy oraz wiśniowy, dostępny jest również czarny.

010.jpg

 

 

A co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

A co to takiego?

Reda model 012 (142)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.