Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość blackpp

Tauchmeister profesional diver

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blackpp

Tauchmeister.

Mam go dwa lata. Kupiłem nowy na gwarancji. Dwa razy w serwisie (raz z mojej winy spadł i obluzowały się wskazówki).

Drugi raz wskazówki ponownie się poluzowały , ale bez specjalnego powodu. Serwis w Krakowie chronoonline katastrofa. zapłaciłem za przesyłkę w obie strony 50 zł. a wskazówki ustawili tak , że dzień zmieniał się na datowniku o 4 rano.

Mój zegarek ma cztery wskazówki (+ czas 24h). Mechanizm podobno miota , ale bardzo niedokładny. Po regulacji w serwisie 3min opóźnienia na 24h. wcześniej od nowości 2 minuty standard. Dzisiaj dałem sobie spokój i oddałem go do zegarmistrza. Ustawił lepiej niż serwis z Krakowa. Ok. minuty niedokładności i zapłaciłem tylko 15 zł. Zupełnie nie ma znaczenia czy jestem na rybach i kręcę kołowrotkiem 4-5 godzin czy jeżdżę z synem na rowerze czy siedzę w biurze w pracy i tak nie bardzo wiadomo , która godzina. Może to zegarek dla wielbicieli karuzeli. Generalnie zegarmistrz powiedział , że mechanizm podobny jest do seiko , ale to podróba - brak jakichkolwiek oznaczeń. Nie wiem czy to prawda - cytuje fachowca.

Tyle wad reszta jeśli tak można powiedzieć ok. Bardzo ładnie wygląda, porządna koperta, nurkowałem w nim turystycznie bez zastrzeżeń. Tauchmeister wymaga częstych regulacji co z całą pewnością nie poprawia mu trwałości. Zakup odradzam , tak jak serwis w Krakowie. Może jak ktoś musi kupić tauchmeistera to lepiej pomyśleć o kwarcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy opowiadasz jak na pierwszy post.

Chrono Online od roku nie sprzedaje Tauchmeistera. Mało tego w Krakowie nigdy nie było serwisu tej marki. Chrono Online nigdy nie pobiera opłaty za przesyłki serwisowanych zegarków. Zawsze wysyła swojego kuriera po zegarek i własnym kurierem odsyła.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpp

Ciekawe rzeczy opowiadasz jak na pierwszy post.

Chrono Online od roku nie sprzedaje Tauchmeistera. Mało tego w Krakowie nigdy nie było serwisu tej marki. Chrono Online nigdy nie pobiera opłaty za przesyłki serwisowanych zegarków. Zawsze wysyła swojego kuriera po zegarek i własnym kurierem odsyła.

 

Może powinienem zamieścić xero faktury ? Dokładnie wiem od kogo kupiłem i gdzie wysyłałem zegarek. Może Chrono Online to nie jest autoryzowany zakład tauchmaistera , czekałem na zegarek jakiś czas zanim go sprowadzili. Ale dostałem gwarancję na dwa lata i serwisowałem u sprzedawcy. Nie jestem zadowolony skoro jakiś przypadkowy zegarmistrz lepiej ustawił wskazówki i wyregulował niż sprzedawca, który dał gwarancję. Wiesz sporo o Chrono Online nawet poprawnie napisałeś nazwę ( w przeciwieństwie do mnie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.