Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość marsjasz

www.strefazegarka.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marsjasz

Dobra strona z dobrymi zegarkami w dobrych cenach. Recenzje, opinie i blogi. Dla mnie szczególnie warte uwagi Omega, Tissot i Tag Heuer. Mam nadzieję, że rozwiniemy, przy oczywiście udziale forumowiczów-klubowiczów, część recenzencką i opiniotwórczą. Edukujmy naród :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zla strone podales, bo to jest sklep (co jest sprzeczne z regulaminem i zaraz post wyleci do kosza) a nie to co opisywales powyzej

 

popraw


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zla strone podales, bo to jest sklep (co jest sprzeczne z regulaminem i zaraz post wyleci do kosza) a nie to co opisywales powyzej

 

popraw

 

Naiwny jesteś, dokładnie tą stronę chciał zareklamowac....jak się przyłożysz to znajdziesz tam zakładkę BLOG ale oczywiście to nie jest że tak powiem meritum tej strony, to strona typowo komercyjna, ot zwykły sklep internetowy. A co do cen......hmmmm........sprawdzałem TAG Heuera Carrerę w nowym wydaniu i powiem że w zwykłym salonie po rabacie (który jest bardziej normą niż przypadkiem) kupisz w tej samej cenie. Nie za bardzo wierzę w to że ktoś chcący sie wyedukowac w temacie zegarkowym będzie szukał informacji na tej stronie. Ja na miejscu moda bym to skasował ale to decyzja moda i zrobi co będzie uważał za stosowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwny jesteś, dokładnie tą stronę chciał zareklamowac....

no coz... z natury rzeczy nie zkladam zlej woli :)


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.