Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

watch lux

Użytkownik
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

watch lux last won the day on February 28 2013

watch lux had the most liked content!

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

572 profile views
 1. Dziękuję Bartku za miłe słowo, to głównie za twoją sprawą wróciłem
 2. Oj Julek coś czuję że mój Commitment III trafi do Krakowa.... Faktycznie na tym pasku tez bardzo fajnie, dziękuję jeszcze raz za transakcję!
 3. wybornie, wyślę Ci instrukcje jak tylko zegar wróci do mnie z Genevy.........w każdym razie biorę na 100 %
 4. Hah.....widzę że idealnie się wstrzeliłem.....potrzebuję jeden do Svend Andersen, granat lub właśnie taki czekoladowy.....zrobisz?
 5. Nie dziw się Dariusz................przykład jak zwykle idzie z góry, a jeśli jakiś wypierdziany dziennikarzyna ma prawo szydzić, publicznie zresztą, z choroby innej osoby, to dlaczego anonimowy chłopek na forum nie mógłby zrobić tego samego?!! W naszym kraju jest ostatnio moda na to żeby szydzić z innych, głownie za sprawą takiego gówna jak Facebook.
 6. Niesamowicie czysta, piękna robota......super że robisz już paski z wypełnieniami bo odnoszę wrażenie że większość strapmakerów omija ten temat szerokim łukiem....
 7. Franck Muller jako inwestycja????!!!! niezły żart, ta marka jest w ścisłym gronie firm z olbrzymią utratą wartości na dzień dobry, coś jak Corum, Graham, Cvstos albo Maurice Lacroix....tzn nowy kupujesz z olbrzymim dyskontem, i to każdy model. Nie wiem skąd masz ten "wór niespodzianek" a raczej mówiąc wprost stek bzdur ale nic co napisałeś nie jest prawdą, polecam przejrzec archiwalne notowania aukcji Antiqorum może wtedy zrozumiesz kto rządzi na tym rynku, tzn jest dokładnie odwrotnie niż piszesz, jeśli można zarobic to własnie na PP i Rolexie.
 8. Proszę proszę, po klamrach ze stali damasceńskiej pojawiły się zegarki z elementami z tejże stali......ciekawe czy to sie sprzeda, z drugiej strony to cos nowego....
 9. Nie jest to Rolex, a warty jest tyle ile w skupie złomu dostaniesz za metal z którego jest wykonany.
 10. Oj Panowie ktoś tutaj nie pisze prawdy ale takie rzeczy powinniście sobie wyjasniac poza forum publicznym, Wasze posty w prostej linii prowadzą do eskalacji i awantury, proponuję rozmowę telefoniczną i ustalenie kto projektował a kto tylko wizualizował.
 11. Idąc dalej tym tokiem rozumowania należy założyc że w Szwajacarii aligatory występują na wolności!!! Ale w takim razie jest wyjście z sytuacji, pasek ze skóry karpia, i to wcale nie jest żart, takie paski są.
 12. Fajny projekt, szczególnie ciekawe tarcze, natomiast jeśli już tak sie odwołujecie do Polskości to nazewnictwo nie bardzo, zamiast SUBMARINER lepiej MARYNARZ albo PODWODNIAK, ewentualnie jeśli tarcza nawiązuje do zegarów z łodzi podwodnych to może nazwa właśnie jednej z polskich łodzi podwodnych z okresu II w. św. Kolejna sprawa to wykończenie kopert Submarinerów, na renderach wyglądają jakby były pokryte PVD, jesli tak jest w istocie to wg mnie kłoci się to z charakterem tarcz zegarków tej linii, tzn taka koperta będzie wyglądała nazbyt nowoczesnie w zestawieniu z tarczą. No i ostatnia uwaga, w tej cenie zegarka pasek cielęcy to zbytnia oszczędnosc, powinien byc krokodyl (aligator jednak jest sporo droższy) lub ciekawa jaszczurka, chociaż Submariner fajnie by też wyglądał ze słoniem albo płaszczką. Pamiętam jak to userzy tego forum wieszali psy na Polporze za to że ośmielają się proponowac Klientom zegarki w mniej więcej takich cenach jak teraz Wy, myslę że Wasze pojawienie sie stawia Polporę w innym świetle, jakby lepszym......
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.