Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Medyk

WAKACJE I LETNIE WYJAZDY

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam panowie i panie.Widzę,że na tym forum chyba wszyscy odczuli chyba wiosenne zmęczenie bo jakaś nuda się wdziera.Prpponuję więc nowy i chyba podniecający /inaczej/temat jakim sa wakacje.Proszę wpisujcie nazwy miejscowości gdzie byliście i co polecacie.Może to wykorzystamy??

Ja na początek mogę powiedzieć Wam,że jadę w tym roku na wakacje nad morze/oczywiście to polskie-jakiś sentyment czy cuś/ a konkretnie do Mrzeżyna.Byłem tam tylko raz parę godzin więc może ktoś poleci co tam jest fajnego i gdzie rybkę zjeść... W tamtym roku byłem w Dżwirzynie.NO nie powiem,jest fajnie ale nie tak fajnie jak w Rewalu /było kiedyś-bo teraz nie wiem gdyż Rewal się rozbudował i pełno ludzi tam jak mrówek a to mnie trochę odstrasza ,ale kiedyś było w Rewalu zajefajnie/Pozdrawiam i myślę,że temat ruszy z kopyta.Zapodawajcie fotki i miejscowości godne polecenia.Na początek fotka z Dżwirzyna.

20050722dwirzyno177uf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mi się to nie podobać,że usuwa się niektóre wypowiedzi...Przypomina to troche politykę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcie! Gratulacje dla pani (tak podejrzewam) która je robiła.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Sam mieszkam 800 metrów od morza w Swinoujsciu, jednak ostatnio byłem w okolicach Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi, okolica ta zrobiła na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Środkowe wybrzeże oceniam średnio z uwagi na wąskie i często kamieniste plaże, woda też jest o kilka stopni zimniejsza w tych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek byłem w Juracie i tam dzikie lochy łażo i straszo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zdjęcia z Lądka Zdroju.Przepiękne kolorowe lasy/oczywiście na jesień/

20041010222bv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.