Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
STARUSZEK

Klamerki

Recommended Posts

Niestety rozmiarem ograniczyłeś grono nabywców.

Który Seamaster poza PO Big Size ma uszy 22mm?

nie musiałem ograniczać , klamra maiała nowego własciciela zanim została zrobiona. Rozmiar to dowolna sprawa a ten model dodatkowo nie wystaje ponad pasek o grubość klamry, a jedynie o 2mm - ma wybrany materiał od spodu na całej długości - więc pomimo swej grubości, tak naprawdę ma tylko 2mm a nie 5.

Faktycznie pierwsza wodoszczelna :) i jako jedyny wyrób nie Omegi - ma znaczek Omegi i nie jest podróbką a za to jest oryginałem :)

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

:) a co to za pach ? , niegupi :)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

piekna klamra - az szkoda ze zdjecia z komorki, co psuje troche efekt, ale i tak chcialbym miec taka kramerke - super

:) a co to za pach ? , niegupi :)

Odpowiem za Piotra, to strusia łapka od Pietro; a klamerka bardzo fajna - wygląda jakby Staruszek odbił na niej swoje linie papilarne :)

xxx

Ta na ostatnim strusiu mnie powala. Świetna jest. Wygląda baaaaardzo naturalnie.

FORZA Robert!

Piotrze jesteś jak Dr.Frenkenstein.. ;)

STARUSZEK, świetne klamry! Maszyny CNC maszynami, ja cenię ręczną robotę. Dla mnie ręczna to zarówno machanie pilnikiem jak i szlifierką kątową :)

Dobry zegarek nie jest zły!

Bardzo mi się taka klamerka podoba i bym u siebie widział coś w ten deseń :) Chociaż te "monetarne" także niezły kosmos.

Ogólnie to podziwiam bo póki nie zobaczyłem tego tematu to sądziłem że takie rzeczy robi się tylko maszynowo - no bo jak, przecież inaczej się nie da :)

(...)

Piotrek to były najlepsze klamerki jeżeli chodzi o damastowe i właśnie tak mocno trawione. Te późniejsze też były fajne ale te miały taki vintydżowy klimat. Popieram reaktywację; chociaż posiadacze tych 4 szt pewnie będą mieli inne zdanie ;)

xxx

Z brązu , powinny nabrać patyny - wtedy bedą wygladały znacznie lepiej :blink:

Piotr.

Super ale rzeczywiście z patyną będzie im do twarzy, teraz wyglądają jak miedziane.

Edited by maciato

xxx

nowe, fotki warsztatowe z komórki .

post-2678-0-18300100-1302545473_thumb.jpg

post-2678-0-93539100-1302545495_thumb.jpg

post-2678-0-45754000-1302545521_thumb.jpg

przy okazji anty oferta (zgodna z regulaminem :) )- nie przyjmuję już żadnych zamówień w kraju, dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za brak czasu na odpisywanie na wiadomości, pozdrawiam Piotr.

Piotr.

Piękne klamry robisz i naprawdę masz talent ...............ale to już na pewno wiesz .:) Podobają mi się i to bardzo.

Piotrek to są prawdziwe dzieła sztuki ! Piękne !

przy okazji anty oferta (zgodna z regulaminem :) )- nie przyjmuję już żadnych zamówień w kraju, dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za brak czasu na odpisywanie na wiadomości, pozdrawiam Piotr.

To przykre co piszesz. W takim razie pokazuj chociaż zdjęcia swoich klamerek bo naprawdę jest do czego powzdychać.

xxx

Maćku przesadzasz - poważnie, nie martw się dla Znajomych zawsze jestem gotowy zrobić klamerkę, coś tam będę wklejał, a jak coś zrobię na nasz rynek

( na nasz rynek znaczy tanie ) to pierwszy się o tym dowiesz,dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

Maćku tak na marginesie , zobacz na nasze forum , 50% postów (oczywiście nie jest to regułą) to oferty handlowe lub kontekst wypowiedzi powiązany z chęcią lub planami zysku, ja się cieszę , że po pierwsze traktuję to jak zabawę, po drugie efekty sprawiają mi przyjemność, a słowa uznania są dodatkowym napędem , wiec bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne wypowiedzi, za niepozytywne też oczywiście.

Piotr.

Piotr.