Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

y60

Użytkownik
 • Content Count

  2,492
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by y60

 1. nie dam głowy za oryginalność koronki,ale reszta raczej OK..
 2. y60

  Edc. Nie rolex.

  . . edit: nie doczytałem o "czystym " bezelu...
 3. y60

  Motocykle

  Taka azjatycka fantazja..
 4. Jak poszukasz chociażby strony Doxa Asia ,znajdziesz zatrzęsienie modeli.. Widocznie trafiałeś na strony ściśle dedykowane Doxie SUB .
 5. Hamilton Khaki Field (manual) Seiko SRP (żółwik) może być niebieski. lub wymieniony wcześniej Squale G-Shock.. jak dobrze poszukasz to w stalowej lub tytanowej zakręcanej kopercie.. edit:" jeżeli podoba Ci się Dan Henry ,to w przystępnej cenie i podobnej stylistyce jest LIP Nautic-Ski."
 6. Koperta rzeczywiście asymetryczna ,co do lumy to jeszcze nie sprawdzałem..zegarek dopiero od dziś w moich rękach.
 7. y60

  poświećmy...

  ponad 10 lat temu rozpocząłem ten wątek ,to sobie takie wrzucę :
 8. Spracowana nieco jednostka, ale dziś odebrana po pełnym serwisie mechanicznym..posłuży kolejnych 30 parę lat, mam nadzieję
 9. Sporo droższe były wersje współczesne albo (nieco taniej ,ale też nie za 200-300 pln) modele dla Marynarki Wojennej..
 10. Dzięki. Przyglądam się temu zegarkowi ,ale jeszcze go nie "ogarnąłem". Jest tak bardzo różny (pod każdym względem) od T-Graph'a ,którego kiedyś miałem (dzięki RIP) . Muszę się go dopiero "nauczyć" , Na razie znalazłem jedną wadę.. teleskopy niezbyt grube ,za to bardzo blisko koperty.. grubsze paski mogą być problematyczne..nawet solidniejsze NATO... reszta na plus.. nawet nie czepiałbym się zapięcia bransolety.. gdyby nie cena katalogowa zegarka
 11. no,ja też bym nie liczył na taki wynik przy ew.sprzedaży ale faktycznie był taki FL (ten automat) ,tego dnia na Chrono..
 12. Po wielu latach przerwy,powrót do 'pomarańczki" ...
 13. to,że zegarek nie jest specjalnie urodziwy,nie świadczy o jego nieoryginalności i wartości..ten w automacie, ma prawdopodobnie ,dodatkowo moduł Dubois Dépraz ,a tego się raczej za 200 pln nie ogarnie..
 14. Filip ma rację to 90 lata, więc uroda tych zegarków dyskusyjna ,ale wyglądają OK.
 15. Na podstawie tych zdjęć się nie wypowiem czy to ori czy nie. Ale bliźniaczy do tego z przeszklonym deklem model wisi na Chrono 24 za ponad 8 tys. " Favre-Leuba 1737 – men's wristwatch Mechanical – automatic Eta 2892-2 – gold-plated steel, 20 micron Favre-Leuba Chronograph triple calendar" edit : ten z fazami księżyca też wygląda jak oryginalny kwarc od F-L.. Może warto zrobić dobre zdjęcia ,albo po prostu wybrać się do zegarmistrza i po kłopocie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.