Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gyn62

Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam, zwracam się z prośbą o wycenę przedstawionego zegarka gdyż najprawdopodobniej będzie na sprzedaż a że w dziale sprzedaży koniecznie trzeba podać cenę z tąd moja prośba. Przy okazji proszę także o kilka informacji na temat tego zegarka (rok produkcji, kaliber).

 

Krótki opis:

hm najłatwiej jest mi opisać dewizkę: długość - 39cm, szerokość oczek - 5,9mm, grubość oczek - 4mm,

wykonana jest z dziewięcio karatowego złota (próba 375 wybita na każdym ogniwie i elemencie dewizki)

zegarek ma średnicę - 50,5mm, grubość - 14,6mm, szkiełko wykonane z plexi bez głębszych rys, tylko normalne ślady użytkowania,

co do koperty nie wiem czy jest złota choć ma ten sam kolor co dewizka, ale najprawdopodobniej jest tylko platerowana.

Mechanizm jest na chodzie.

 

Za wszelkie informacje z góry dziękuję i pozdrawiam

 

d81b5542fb0ba45b.jpg

 

ca3c0bba6be67ce6.jpg

 

cabcee8dec593e08.jpg

 

5566b41b014c800e.jpg

 

49b953623ef4c9f0.jpg

 

3f1881a2e1560399.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam, zwracam się z prośbą o wycenę przedstawionego zegarka gdyż najprawdopodobniej będzie na sprzedaż a że w dziale sprzedaży koniecznie trzeba podać cenę z tąd moja prośba. Przy okazji proszę także o kilka informacji na temat tego zegarka (rok produkcji, kaliber).

 

Kaliber mechanizmu to Omega 19 LOB 15 P, z roku ok 1920. Koperta pozłacana, a zegarek wart w okolicy 300,- zł, zależnie od stanu, a wycena dewizki to nie moja domena, na pewno co nieco więcej niż cena złota...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.