Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gosc_z_fantazja

ATLANTIC DATE 3009 ORAZ TITONI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Bardzo proszę kolegów o opinie na temat tych zegarków . Mam możliwość ich kupienia za 400 zł , ale nie wiem czy warto.

Zegareczki wyglądają znacznie lepiej w realu niż na fotkach.

4a27d7e1ebc76cf1m.jpg

d4b4fb1961512c89m.jpg

4fd77d0bd72ef94dm.jpg

e26cf2ef5026d740m.jpg

 

Za pomoc i wszelkie info z góry bardzo dziękuję.

 

Pozdrawiam,

gosc_z_fantazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za oba masz zapłacić 400zł to sprawa jest warta przemyślenia. Marka titoni jest mało znana na naszym rynku a zegarki z tym logo są bardzo dobrze wykonane. Jeśłi chodzi o atlantica to zerkając na allegro kupujący daja 200pln za tą markę (chociaz nie jest to "kolekcjonerski" model z czerwonym mechanizmem) Pytanie też czy tarcza ma naturalnie taki kolor czy się przebarwiła (w atlanticu). Ja osobiście zastnanowił bym się nad titonim za max 200pln. Aha w titonim koronka winna posiadać taki kwiatek jak logo firmy. No i kwestia sprawnosci zegarków, czy wiesz że były kiedyś czyszczone, smarowane itd. to też był by argument skłaniajacy do zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Titoniego nie wypowiadam się ponieważ stylistycznie nie oscyluje w moich upodobaniach dlatego nie interesowałem się tą marka i ciężko mi go wycenić, choć stan jego oceniam na lepszy niż stan Atlantica, ponieważ koperta Atlantica posiada przetarcia złoceń na uszkach i nie uważam,że jest wart aż 200 złotych. Te modele (Date 3009)na portalach aukcyjnych nie cieszą się taką popularnością jak linia Worldmasterów miedzy innymi: Prima,Original,Extra, Super de luxe, czy choćby któreś z Weltmeisterów pracujące na żółtych mechanizmach takich jak Asy czy Ety, z tego co zauważyłem ceny ich kształtują się na poziomie 130-200 złotych co uzależnione jest między innymi od czynników o których wspomniał spartasongo (czyszczenie, regulacja, smarowanie). Oczywiście nie chcę Cie zniechęcić bo uważam że to nie jest wygórowana cena za oba egzemplarze, jednak chce zauważyć że można kupić taniej.Oczywiście decyzja należy do ciebie :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo dziękuję za te informacje.

Co do stanów to zegarki są w idealnym stanie ( niestety zdjęcia tego nie oddają , gdyż nie jestem wytrawnym fotografikiem ).

Atlanitic nie ma żadnych przetarć na uszkach , tarcza ma taki naturalny złoty kolor i również jest w stane idealnym , to wina zdjęcia. Natomiast Titoni również jest w bardzo dobrym stanie , ale jak się okazało koronka nie ma znaczku firmowego , czyli nie jest oryginalna. Mimo wszystko chyba kupię te zegarki , bo naprawdę ładnie się prezentują.

 

Pozdrawiam,

gosc_z_fantazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.