Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukaszr

Spotkanie nieoficjalne 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

czy ktoś planuje przyjazd w piątek na "jakieś nieoficjalne spotkanie"? ;),

czy w grę wchodzi tylko oficjalna kolacja?

co roku była informacja o spotkaniu nieoficjalnym , a jak sobie w końcu zaklepałem termin

to cisza sad.gif ,

jak by ktos reflektował to prosze o info, trochę byśmy posiedzieli i pogadali.

jak by ktoś startował w Wrocławia pociągiem to też niech napisze, zawsze raźniej i bezpieczniej.

 

pozdrawiam

Łukasz


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na sprawy prestiżowo- grzecznościowe jest oficjalna kolacja w mniejszym gronie ( tak naprawdę chodzi o gosci zagranicznych )

W związku z tym padł pomysł aby zorganizować nieoficjalne i luźne spotkanie w sobote po spotkaniu

co Wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Darku

Wydaje się, że nie ma do tej pory jednomyślnego postanowienia co do nieoficjalnego spotkania, a w każdym bądź razie powstało niedomówienie między informacją Klaudiusza (Pierwsze informacje) a Twoją powyższą wypowiedzią. Mianowicie Klaudiusz napisał, że na spotkanie w piątek w restauracji będą zaproszeni członkowie Stowarzyszenia (wszyscy ?), z Twojego postu wynika, że spotkanie ma być jednak w węższym gronie. Z tego mozna by sugerować, że w spotkaniu wezmą udział członkowie Zarządu i ewentualnie wybrane, zaproszone osoby spośród członków Stowarzyszenia.

Dobrze byłoby wyjaśnić tą sprawę do końca, bo informacja Klaudiusza niewątpliwie mogła narobić smaczku na tę kolację.

Nie wiadomo, czy zaproszenie będzie rzeczywiście dla członków Stowarzyszenia (w większym gronie), czy też dla wybranych osób.

Proszę zatem o wyjaśnienie sprawy i odpowiedź, w jaki sposób powiadomieni będą wybrani członkowie o możliwości udziału w spotkaniu w piątek, czy będzie opublikowana lista zaproszonych, czy można będzie zgłaszaqć chęć udziału, czy też zaproszenie przekazane będzie drogą kontaktu prywatnego dla wybranych uczestników.

Pozdrowienia Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy ograniczoną liczbę miejsc na kolację , która chciałem zorganizować dla ludzi z JLC , Panerai etc etc - Mamy tylko lącznie 40 miejsc

 

nie chciałbym ich zapraszać do Lolka , więc zastanawiam się czy nie wziąć ich na obiad czy cokolwiek , a spotkanie nieoficjalne zostawić po staremu , bo sie zaraz zacznie nagonka ,że się zarzad gości z garstką wybrancow i tym podobne bzdety , a planowalismy ich jakoś ładnie ugościć choćby dlatego jak się ładnie JLC np zachował zapraszając nas

 

Dajcie mi pomyslec czy robić oficjalną kolacje dla 40 osob i normalne nieoficjalne spotkanie czy odpuscić te kolacje i zrobić tylko nieoficjalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W zeszłych latach była ogłaszana lista chętnych na udział w spotkaniu oficjalnym i nieoficjalnym. Może coś przeoczyłem, do spotkaqnia oficjalnego już bardzo niedaleko, a listy do zgłoszenia udziału jak nie ma tak nie ma. Czy to oznacza, że mogą przyjść wszyscy chętni ? Klaudiusz podał informację, że udział w spotkaniu ma być płatny 25 zł na rzecz Stowarzyszenia - i bardzo dobrze, ale w jakiej formie trzeba dokonać wpłaty, czy można przy wejściu na spotkanie ?

Tak więc co z rejestracją chętnych na udzial w spotkaniu - spotkaniach ?

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę Darku, że powinniście zorganizować oba spotkania...tzn. to mniej oficjalne dla zaproszonych gości, wraz z firmami, i to nieoficjalne dla wszystkich chętnych...tak będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.