Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

SphinX

Użytkownik
 • Content Count

  5345
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

SphinX last won the day on June 14 2017

SphinX had the most liked content!

Community Reputation

82 Bywa pomocny

About SphinX

 • Birthday 03/11/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1418 profile views
 1. https://ch24.pl/recenzja-audemars-piguet-code-1159-chronograph-zdjecia-live-dostepnosc-cena/
 2. No co zrobisz jak nic nie zrobisz ... Zegarek Roku przede wszystkim, chociaż troszkę żalu było... Żeby było jasne, ja tego zegarka na żywo nie widziałem, więc z obszerniejszą ocena i wrażeniami poczekam do recenzji, która zapewne nastąpi niebawem. Czy Odyseusz jest kontrowersyjny? Bardzo... Czy tego się spodziewałem - w pewnym stopniu tak. Czy bransoleta pasuje do projektu? Zdjęciem wklejonym przez mario1971 bym się nie sugerował - to nadgarstek Pani o bardzo, bardzo wątłym rozmiarze, dodatkowo z nieskróconą bransoletą. Jedno jest pewne, Lange namieszało, ale moim zdaniem bardzo dali radę. No i ten mechanizm...
 3. Jednak nie umiesz... ani czytać, ani za bardzo myśleć jakkolwiek logicznie. Koń z klapkami na oczach mógłby się od Ciebie uczyć. O innych szeroko znanych na tym forum zaletach nawet nie wspomnę. Proponował bym jednak nie zaglądać z uporem maniak na CH24.PL - to ewidentnie nie jest miejsce dla Ciebie.
 4. Panie Wiśniewski, radziłbym się nauczyć czytać ze zrozumieniem. Napisaliśmy wyraźnie, że mechanizmy, o których piszemy, są skomplikowane. Nigdzie nie postulujemy, że piszemy kwieciste opisy o tarciu, czopach i momentach. Swoją drogą, takie detale skierowane byłby pewnie do jakiegoś 1-2% naszych czytelników.
 5. To taki młodzieżowy slang chodzi o to, że jak odłożysz zegarek w piąteczek, to w poniedziałeczek dalej będzie cykał
 6. w artykule podałem dokładnie ten zegarke, który miał na ręku Djokovic. GPS Solar Dual-Time, z okrągłymi przyciskami
 7. Zaktualizowaliśmy artykuł o oficjalną cenę zegarka...
 8. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem można założyć, że tak się nie stanie. 321 jest składane ręcznie i będzie oferowane tylko w specjalnych edycjach. Co innego kaliber 3861.
 9. nie powiedział bym. To dalej to samo zegarmistrzostwo, tylko z innym logo, które pozwoliło z koli Minervie przeżyć. Dokładnie tak jest. I nie ma się na co obrażać. Minerva pracuje jak pracowała, na tym samym poziomie. A Pulsograph przepiękny.
 10. https://ch24.pl/recenzja-tudor-heritage-black-bay-gmt-zdjecia-live-cena/
 11. Nie. A luz jest dlatego, że pasek ma za wąskie dziurki i się blokuje na teleskopie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.