Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DjSamerA

Witam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów :)

Od razu uprzedzam... Jestem kobietą i nie znam się na zegarkach, ale... No właśnie :D Lubię je fotografować ;)

Coś chyba w tym jest, nie sądzicie? Ta nieopisana magia, kiedy spoglądasz na zegarek i masz wrażenie jakby Ci chciał powiedzieć: "sfotografuj mnie, ukaż moje piękno" :rolleyes:

Pomyślicie, że jestem szurnięta, ale tak jak uprzedzałam na wstępie... Jestem kobietą, a po kobiecie można się wszystkiego spodziewać!

Ale to już Wy ocenicie, jeśli już będę miała możliwość poznać Was bliżej drodzy forumowicze :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty w galerii przednie, ale coś tych zegarkowych nie widzę :rolleyes: Ale nic możesz u nas do galerii też wrzucać.

 

Witamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to dopiero zaczynam fotografować zegarki, dlatego ich jeszcze nie ma na moim DeviantArt :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

Pozytywne "zakręcenie" do dobra energia , warto też przekazywać ją innym - więc : Witamy i czekamy na zdjęcia :rolleyes:


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.