Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Wahnik

Użytkownik
 • Content Count

  1996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wahnik last won the day on April 1 2014

Wahnik had the most liked content!

Community Reputation

2668 Guru zegarmistrzostwa

About Wahnik

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  grota Króla Gór
 • Hobby
  nurkowanie, muzyka dawna, zegarki.

Recent Profile Visitors

1932 profile views
 1. Kolejna obniżka, jeszcze mogę zejść z ceny, teraz 780 PLN !
 2. Obniżka ceny o stówę ! Teraz 880 PLN **** Mechanizm posiada system EOL ( End of Life ) - gdy jest mało energii to sekundnik przeskakuje co 4 sekundy.
 3. Dzień dobry, Zdecydowałem się wystawić zegarek, który służył mi kilka lat. Certina DS Blue Ribbon należy do rzadziej spotykanych diverów Choć używany był z poszanowaniem to ryski w miejscach newralgicznych oczywiście są, stan oceniam na 7/10 . Zegarek napędza kwarcowy caliber Eta 955.112 montowana w wyższych modelach. Posiada 7 kamieni, co na kwarc jest sporo. Ogólnie jest to mocny podwodnik z zaworem helowym. Zegarek sprzedaję na firmowym pasku przyciętym do nadgarstka około 18 cm. W cenie zegarka dołączam miękki pasek gumowy i nurkową drabinkę. Oto specyfikacja: Model C007.410.17.051.01 EAN 7612307141718 Średnica 42,5 mm grubość 13,5 mm Szerokość w uszach 21 mm Wodoszczelność 330 m Waga z paskiem 139 g. Koperta stalowa, koronka zakręcana, zawór helowy, szafir z antyrefleksem, data, świecące wskazówki i indeksy: SuperLuminova, obrotowy bezel, podwójne zabezpieczenie wodne DS (Double Security), zamek na pasku z podwójnym zabezpieczeniem, sygnowana koronka. Z góry dziękuję za tolerancję przy oglądaniu zdjęć - to nie jest moja mocna strona 😉 na żywo zegarek wygląda lepiej. Za zegarek z kompletnymi papierami i pudłem oraz dwoma dodatkowymi paskami w gratisie życzę sobie 780,00 zł ew. do lekkiej negocjacji. W okolicach Warszawy mogę umówić się na spotkanie, lub wysyłam InPostem za 20 zł. Polecam ten zegar jako solidny i efektowny diver.
 4. Tak, żeby dobrze zacząć rok wpłaciłem 100,00 zł , na zdrowie KMZiZ-cie
 5. Wszystkim Wam życzę spokoju, radości i choć trochę obżarstwa, a w Nowym realizacji marzeń.
 6. Wahnik

  Nóż

  Cześć, Mam pytanie w związku z planowanym zakupem noża szefa kuchni. Jaki materiał głowni byłby bardziej właściwy, czy: - rdzeń VG10 okładany stalą nierdzewną - stal damasceńska. Chciałbym wydać około 350 zł, więc nie byłby to wyrób ekskluzywny, ale w tej cenie oba materiały są dostępne. Będę wdzięczny za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.