Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mik

Szwajcarski zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież masz wycenę i zdaje się bardzo znanego rzeczoznawcy


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wycenę mam, owszem, ale chciałbym znać Wasze zdanie, zanim wystawię go na Allegro, albo na Bazarku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam do niego certyfikat autentyczności i wycenę z salonu jubilerskiego.

Ile może być wart?

 

blink.gifblink.gifblink.gif


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blink.gifblink.gifblink.gif

 

A skąd zdziwienie? Przecież wycena wycenie nie równa. Co w tym złego, że chciałbym poznać opinie doświadczonych w tej materii osób? Ja nie mam większego pojęcia na ten temat, więc pytam. Gdybym nie napisał w pierwszym poście, że mam certyfikat z wyceną, za pewne już jakaś dobra dusza udzieliłaby mi odpowiedzi... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,wycena wycena a towar w tym przypadku zegarek jest tyle wart ile maksymalnie moze Ci kupujacy zaoferowac.Bardzo czesto przedmiot jest sprzedawany za 40-50% tego na ile jest wyceniony.Jezeli chcesz sprawdzic czy nie mam racji zaoferuj zegarek rzeczoznawcy ktory Ci wycenil za 70% i zobaczysz czy kupi.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

A skąd zdziwienie? Przecież wycena wycenie nie równa. Co w tym złego, że chciałbym poznać opinie doświadczonych w tej materii osób? Ja nie mam większego pojęcia na ten temat, więc pytam. Gdybym nie napisał w pierwszym poście, że mam certyfikat z wyceną, za pewne już jakaś dobra dusza udzieliłaby mi odpowiedzi... ;-)

 

 

Nie sadze, nie wyceniamy tutaj zegarkow: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/43777-wycena-zegarkow/ .Opinia rzeczoznawcy z dobrego salonu jubilerskiego powinna wystarczyc.Czy ktos taki zegarek kupi w cenie podanej w opini rzeczoznawcy to juz inna para kaloszy.Aby cokolwiek wiecej sie dowiedziec o zegarku nalezy umiescic foto werku, bo wyglad zewnetrzny to za malo : http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42864-jak-zadac-tutaj-pytanie-zeby-uzyskac-konkretna-odpowiedz/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd zdziwienie? Przecież wycena wycenie nie równa. Co w tym złego, że chciałbym poznać opinie doświadczonych w tej materii osób?

 

Ten zegarek jest raczej mało popularny. Żeby sprzedac go w sensownej cenie musisz znaleźć tzw amatora. Firma nieznana, werku nie pokazałeś, linia raczej drobna, kształt i w ogóle styl zegarka dla miłośników takich bibelotów. Nie dziw się wiec, ze nikt nie chce się wypowiadać co do ceny, zwłaszcza na podstawie dwóch zdjęć, bez istotnych detali (werk). Po prostu dla takich zegarków mało jest "materiału porównawczego". Jesli wystawisz go na aukcji, to mozesz przez wiele miesięcy uzyskiwać oferty po 300-600zł, a może się trafić ktoś, kto akurat czegoś takiego pragnie i zaoferuje 3000. Zegarek wydaje się być w dobrym stanie. Z całą pewnością jest to wartość złota plus trochę za werk i w ogóle jubilerkę. Pokaż jeszcze ten mechanizm, bedzie łatwiej ocenić z jakim wyrobem mamy do czynienia.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się wiec, ze nikt nie chce się wypowiadać co do ceny, zwłaszcza na podstawie dwóch zdjęć, bez istotnych detali (werk).

 

Fakt - mój błąd.. Jutro go naprawię i dołączę więcej zdjęć. Po prostu - te miałem w komputerze. Zależy mi na Waszej opinii, bo nie chciałbym dać nabić się w butelkę - oczywiście, że wycena jubilera to jedno, a rzeczywistość to drugie, ale żeby móc zweryfikować rzeczywistość - potrzebuję opinii większego gremium.

 

W każdym razie dziękuję Wam za wskazówki, dołączę kolejne zdjęcia i jeśli ktoś będzie tak miły i wypowie się odnoście w miarę realnej kwoty, będę niezmiernie zobowiązany. Oczywiście zdradzę Wam kwotę, na jaką został wyceniony, ale chciałbym najpierw poznać Wasze zdanie.

 

____________

 

-EDIT-

 

Dodałem zdjęcie tyłu zegarka. Jeśli chodzi o werk - boję się go rozebrać, zresztą nawet nie mam pojęcia, jak się za to zabrać, żeby nie uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.