Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zxclu

g shock czy pro teck

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu te protreki są plastikowe czy nie, bo rozumiem że "T" w nazwie modelu tyczy się bransolety ? czy również koperty ? Mi bardzo podoba się model 1300 w czarnej oprawie głównie ze względu na dużo większe cyfry niż w 9200 jednak jeśli zegarek jest plastikowy a te "masywnie" wyglądające elementy to farba to faktycznie szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak te nowe(PRG-500T) wskazówkowe w oszałamiającej/przegiętej cenie 1700 - nie miałem w ręce a nawet jak będę miał nie kupię

 

ale np taki

 

Casio SPF40T-7 Sea-Pathfinder Digital Compass Titanium Band Watch - swojego czasu potrafiący kosztować 1200 niestety wykonany jest z plastiku

uwaga - gdy zegarek jest nowy - można nabrać się - prawie idealnie komponuje z tytanową bransoletą

podobnie sprawa przedstawia się np w CASIO PROTREK PRG-40T-7VDR

 

faktem jest, że zegarek(Pathfinder) przeżył mi nawet jednego z g-shock'ów, ale moim subiektywnym zdaniem nie pozwala mu to kosztować powyżej ~800zł - inne ceny są dla mnie wyssane z palca nawet gdyby była tam wbudowana kuchenka mikrofalowa

 

wspominałem już, że czujniki wbudowane należy traktować poglądowo a jeżeli są jak w 9200 przy cenie 600zł to bardzo fajnie

profesjonalny kompas, barometr/wysokościomierz i termometr to wydatek 100, góra 200zł za te 3 rzeczy razem !!!:P

 

czytaj poprzednie wpisy - nie będę się powtarzał

dziękuję za uwagę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz juz mam jasność , plastik i tyle. Burns wielkie dzieki za wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyną alternatywa dla proteka jest suunto ? miał może ktoś jakieś doświadczenia z takim "zegarkiem" , jak np suunto core ?, ciągle w mojej kolekcji brakuje mi czegoś z sensorami ;) jednak mam słabości do dużych wyświetlaczy i cyfr dlatego g9200 odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyną alternatywa dla proteka jest suunto ? miał może ktoś jakieś doświadczenia z takim "zegarkiem" , jak np suunto core ?, ciągle w mojej kolekcji brakuje mi czegoś z sensorami ;) jednak mam słabości do dużych wyświetlaczy i cyfr dlatego g9200 odpada.

Tissot T-touch (expert) za prawie 3k

Timex kilka modeli za 600zł do 1k(analog i cyfra)

no i wspomniane Suunto za około 1k(chyba najrozsądniejszy zakup)

 

problem jest taki, że niewielu prawdę Ci powie jak czujniki w nich przekłamują

ja bym powiedział, ale nie mam odzwierciedlenia :) - tak czy siak dochodzi problem kalibracji z jakimś wzorcem

a zwykły magnetyczny kompas za 20zł zawsze prawdę Ci powie

 

może poszukasz gdzieś w sieci testu porównawczego i specyfikacji czujników na jakiej technologii są oparte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy mi na "prognozie pogody" - najlepiej wykres i trend, termometr i kompas mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy mi na "prognozie pogody" - najlepiej wykres i trend, termometr i kompas mam :)

stacja pogodowa w Lidl 60zł - tyle funkcji, że trzy wyżej wymienione firmy razem wzięte wymiękają ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.