Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość stuyvesant

Prośba o opinię CASIO Lineage LIN-301-7AV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stuyvesant

Witam forumowiczów! Proszę o opinię na temat zegarka CASIO Lineage LIN-301-7AV. Jest to zegarek tytanowy, więc wydawać by się mogło trwały, zdarzają się jednak niepochlebne opinie o tym modelu, jak np. na stronie: http://www.zibi.pl/produkty2.asp?kat=1&amp...t=12&id=785

Nie wiem, czy wynika z to z charakteru niektórych ludzi, wiecznie i z wszystkiego niezadowolonych, czy faktycznie jest coś w jakości wykonania tych zegarków, co sprawia, że można zarzucać im nietrwałość, tandetne wykonanie itp. Spójrzcie na opinię gościa, który podpisał się Olo - nie wiem co facet robił z tym zegarkiem, że w tak krótkim czasie powgniatała mu się koperta, bransoleta odpadła a zegarek zaczął przeciekać i "lakier odpryskiwać" - może wykorzystywał go do jakiejś orki, wbijania gwoździ itp., itd... :roll:

Sam mam tytanowego Citizena i muszę powiedzieć, że nie mam najmniejszych powodów żeby narzekać na jego jakość czy trwałość. Owszem, koperta tytanowa być może i nie jest tak efektowna jak stalowa jeżeli chodzi o wygląd a i sama waga zegarka bardziej kojarzy się z plastikową tandetą, ale to jest tylko kwestia gustu. Mnie akurat nic z tych rzeczy nie razi.

Wydaje mi się, że w tej cenie nie jest to zła propozycja, może ktoś z was jest użytkownikiem tego zegarka? A może polecilibyście coś innego w tej cenie, ale też o takim charakterze (i koniecznie z fazami księżyca na tarczy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę,

Za zegarkiem chodziłem prawie rok i

też mam Lineage, zastanawiałem się nad 301 ale jednak finalnie wybrałem 169 z niebieską tarczą. Czyli też mineralne szkło, koperta tytanowa i 50m. Było to pół roku temu. Uważam że te dwa modele są jednymi z najbardziej udanych jeśli chodzi o wygląd.

Bo w środku to kwarc.

 

Nie będę pisał Ci "zajefajny sikor" bo to nie ma sensu.

Ze swoim zegarkiem obchodzę się jak z jajem, szkiełko nie jest porysowane, ale już polerowana obręcz dookoła ma delikatne ryski.

Poza tym nic się nie rozlatuje, wszystko działą.

Cholera mnie bierze tylko jak widzę że wskazówka sekundnika nie trafia dokładnie w kreseczki co 5 minut.

Jak będziesz kupował to zwróć na to uwagę, ja nie zwróciłem i teraz mnie cholera bierze :evil:

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda mój po pół roku codziennego używania to daj znać zrobie cyfrówką kilka fotek makro wystawie.

 

Teraz choruję na mechanika, któregoś z rosyjskich Buranów,

ale moje marzenie to Frederique Constant Heart Beat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się podoba to go kup. Ja miałem 3 Casio i z każdego byłem zadowolony. W ostatnim dokładnie dwa dni temu po 8 latach padła bateria - długo chodziła, co? Te zegarki mogą się podobać lub nie. Fakt - to kwarce ale uważam, że są warte tych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup w salonie Zibi, i pamiętaj żeby się targować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.