Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubos

Użytkownik
 • Content Count

  2,793
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jakubos last won the day on February 25 2014

jakubos had the most liked content!

Community Reputation

57 Bywa pomocny

About jakubos

 • Rank
  członek z ramienia na czele
 • Birthday 11/27/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

987 profile views
 1. jakubos

  Hi-Fi stereo

  Wiem wiem. Ten muerniczek to kupiłem lata temu za 9 pln celem sprawdzania czy baterie w pilocie działają. Ale okropnie przekłamuje jak ma słabą baterię. Uzywalem tylko do sprawdzania wartości oporników i czy man połączenie. Zdaje sobie sprawę z tego że to jest tandetna lipa i pomiar napięć tym dziadostwem jakie sa w lampach to smierc w oczach 😇 Następnym razem będzie 300b.🤩 Ale gotowy sprzęt.
 2. Przepraszam nie złapałem ironii
 3. W płaską ziemię też wierzysz?
 4. Za przeproszeniem yebnij się Za przeproszeniem yebnij się
 5. jakubos

  Hi-Fi stereo

  Sam początek prac Tu już płyta poskładana obudowa tu montowanie traf głośnikowych a tu dosyć poskładany No i uruchomiony i grający. Nie szumi. Nie ma pogłosu sieciowego. Brak brumów. Zarąbiście brzmi. To moja pierwsza lampa. Wady - troche mało mocy w lampie i w klasie A. Tylko jedno wejście. @egzo18 docelowo czysta klasa A i lampa 300B Ale podjarany jestem!
 6. Szczepionkę przebadano na 43 tys ochotników. Jeśli połowa otrzymała placebo, to i tak jest przebadana na 23 000 ochotnikach.
 7. Przeszedłem ghost of tsushima. Polecam.
 8. nie wiem skąd się biorą te bzdury o ekstra kasie za kovida. Słyszałem już naprawdę różne kwoty. Od 1000 pln i wyżej i że wszyscy lekarze się na to rzucają. Tak ciężko samemu sprawdzić? https://izba-lekarska.pl/prasa/koronerzy-potrzebni-do-ofiar-koronawirusa-738-zl-za-stwierdzenie-zgonu/?fbclid=IwAR26EooYqVMUkwWa5ee6DVbDqGi4RJwY_rPf3wslqSKEgmYd6xPrt0RcgOo Za stwierdzenie zgonu na kovid lekarz dostaje 738 pln. Niestety nie ma chętnych. Normalnie stwierdzenie zgonu lekarz dostaje 725 pln Źródło: https://www.rp.pl/Lekarze-i-pielegniarki/311269904-725-zl-dla-koronera-za-stwierdzenie-zgonu.html?fbclid=IwAR35voiZqX0hKUwc9C4db5LYHNbu3MRx_blK8AA_WTHiD6da8YK7zi1sNvo więc o tej mitycznej mega kasie za śmierć na kovida to chyba bajki z mchu i paproci. Za 13 pln więcej nie chciał bym badać zwłok zainfekowanych kovidem. Dlatego nie ma chętnych.
 9. jakubos

  Hi-Fi stereo

  Czy to co Ty zmontowałeś jest na 300B?
 10. jakubos

  Hi-Fi stereo

  Egzo18, Ostatnio lutownica w dłoń i składam z kita reduktora szumu lampe. Aż ciekaw jestem jak zabrzmi. Czysta klasa A i lampa. Jeśli tylko nie schrzanię czegoś.
 11. jakubos

  Twoja kolekcja!

  takie kolejce też są. Znalezione na ryjbuku. Nie oceniam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.