Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubos

Użytkownik
 • Content Count

  2,964
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jakubos last won the day on February 25 2014

jakubos had the most liked content!

Community Reputation

398 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About jakubos

 • Rank
  członek z ramienia na czele
 • Birthday 11/27/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,565 profile views
 1. no nie jest to dziwne, oba to homary tego samego. Tyle że jak wiesz chciałem iść w lekko idiotyczne napisy na tarczy, Ale jak wiesz, o to mi chodziło. A no i zaskoczenie po pierwszych pomiarach. nie jest źle, PT5000 czyli klon 2824.
 2. łapcie pupcie zboczeńcy wreszcie dojechał. Zakupiony 16 maja. 19 maja dostałem informację o wysyłce. Przyszedł 29 maja w gustownym kartoniku upstrzonym chińskimi krzaczkami. Szedł równe 10 dni od wysłania 🤯 Coś się zmieniło jeśli chodzi o czas??
 3. Rezultat pewnych ulepszeń mojego Browninga zwanego Bronisławą. Nie jestem pewien czy ten kolomator jest we właściwym miejscu zamontowany. Po ustawieniu na 15 metrów przy szybkim i dość dynamicznym strzelaniu skupienie w okolicach 1 centymetra.
 4. jak wiesz będę miał kompletnie idiotyczny napis na tarczy - ale o to mi chodziło. Ile idzie przesyłka z kraju latających smoków? Nie mogę się doczekać.
 5. https://www.octopuskraken.com/item/octibu_classicdiver_ocq06_yellow/5373254/
 6. Zamówiłem i już idzie do mnie kraken. Będą zdjęcia jak dojdzie.
 7. w ikze zwykle masz możliwość wyboru strategii inwestowania.
 8. Nie ma znaczenia zbytnio jakie ikze. Dla mnie liczyło się możliwość odliczenia podatku. Jestem w PPK który wybierał mój pracodawca, więc dobrałem IKZE z tego samgo "dostawcy". A reszta tak jak to w inwestowaniu. Wyjdzie albo nie wyjdzie. Dywersyfikuj portfel. Żółte blaszki czy monety to jedna z wielu opcji. Ja mam w IKZE tylko tyle co da się odpisać od podatku. Reszta giełda amerykańska, trochę giełda polska, trochę jak wyżej koledzy podniesli kruszce. Teraz będę kupował grunt. Nie zapominaj o inwestowaniu w siebie oraz we własne dzieci. Nieruchy na razie chyba odpuszczę za radą Słomskiego.
 9. jakubos

  Hi-Fi stereo

  winyl - jak dla mnie, magia polega no kompresji dzwięku do RIAA i z powrotem, przez co po prostu brzmi inaczej. Nie czyściej, inaczej i dla niektórych trochę lepiej.
 10. decyzją mojego portfela nie kupiłem polifta.
 11. w DS7 były tylko pure tech. Prince był we wcześniejszych DS3 i DS4.
 12. Światła tak 😁 Silnik to 1.6 pure tech. Sprzedawca w salonie twierdzi że poprawili go od vti przez thp do pure tech. Tak czy inaczej nie mam zamiaru trzymać się zaleceń producenta że olej co 30k km tylko wymieniać co 10k km
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.