Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubos

Użytkownik
 • Content Count

  2,790
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jakubos last won the day on February 25 2014

jakubos had the most liked content!

Community Reputation

50 Bywa pomocny

About jakubos

 • Rank
  członek z ramienia na czele
 • Birthday 11/27/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

949 profile views
 1. Niekoniecznie. Cartier robił modele Tank które były złocone i potem się wycierało.
 2. Być może jest oryginalny. Ale martwi mnie dekiel. W Cartierach są zakręcane na śruby, a tutaj jest na wcisk. Otworzenie dekla i zdjęcie mechanizmu wyjaśniło by sprawe. Wiem dokładnie jak wygląda oryginalny mechanizm kwarcowy Cartiera.
 3. Paweł, nie ma błędów w wyliczeniu. Są naiwne założenia. Mocno strywializowałeś sytuację, kompletnie pomijając dynamikę sytuacji. Zrobiłeś nieprawdziwe założenie, że będzie 1000 osób dziennie się zarażać, podzieliłeś przez liczbę ludności w Polsce, a następnie przez 365 dni w roku i dostałeś 105 lat. Liczba osób dziennie zarażonych NIE jest stała. Rośnie. Co gorsze, wziąłem wykres gdzie oś ilości miała skalę logarytmiczną. Podpowiem - NADAL ROSŁO! Mówi Ci to coś? Rosło nawet przy skali logarytmicznej. Przerażające.
 4. Mechanizm Rolexa, serii chyba 250 lata 1924 do 1937 więc ten tutaj to by była coś końcówka produkcji tego mechanizmu. 15 kamieni, f = 18000 rezerwa chodu do 30 godzin dla 250 bimetallic screw balance, Breguet hairspring tu detale jakie znalazłem http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&2&2uswk&Rolex_250 modelu zegarka (Prince?) Koperta będzie złota, Rolex nigdy nie robił pozłacanych zegarków. Jak było żółte to po prostu było to złoto. Ale punce nieczytelne pomimo, że powiększałem na cały ekran. Na tarczy nie ma napisu Rolex, co by oznaczało, że możliwe że jest to jakiś składak.
 5. Sami z San Escobar
 6. to ja się wypowiem, bo od zawsze marzy mi się bicolor sub. Absolutnie na TAK, bling bling to jest nurek cały ze złota, ale bicolor połączony z niebieską tarczą tak jak przykładowo ta Certina to coś pięknego. I nie, że tylko Rolek. Taki Cartier to olbrzymią ilość modeli ma bicolor. A raczej nie można powiedzieć że Cartier to kit. Bicolor z gustem to hit zdecydowanie.
 7. oczywiście to montaż, ale zabawny
 8. nie chcę siać polityki, patrząc na zamieszczoną kartę chyba paru detali brakuje - Sasin to chyba niezły śmieszek Kodeks wyborczy: Art. 40. [Urzędowe karty do głosowania] § 4. Na karcie do głosowania oznacza się miejsce na umieszczenie pieczęci obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz drukuje się, w przypadku wyborów: 1) Prezydenta Rzeczypospolitej - odcisk pieczęci Państwowej Komisji Wyborczej; 2) do Sejmu, do Senatu i do Parlamentu Europejskiego - odcisk pieczęci okręgowej komisji wyborczej; 3) do rad i wyborów wójta - odcisk pieczęci terytorialnej komisji wyborczej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.