Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubos

Użytkownik
 • Content Count

  2,818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jakubos last won the day on February 25 2014

jakubos had the most liked content!

Community Reputation

81 Bywa pomocny

About jakubos

 • Rank
  członek z ramienia na czele
 • Birthday 11/27/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,077 profile views
 1. wygląda legit. Kwarc, dosyć styrany niestety. Wygląda że był otwierany przez jakiegoś rzeźnika chyba. Pewnie celem wymiany baterii. Pasek raczej nieoryginalny.
 2. skończyłem resident evil 8 village na ps5. Podsumowując: W porównaniu do poprzedniej wersji zdecydowanie mniej straszny. Może z wyjątkiem Domu Donny Benneviento gdzie ucieka się przed dzieckiem. Raytracing ma sens praktycznie tylko w Zamku Lady Dimitrescu. Niestety troszke wyszła z tego strzelanka. Dosyć mocno oskryptowana. Na plus, wersja na PS4 daje bezpłatny upgrade do wersji na PS5. Więc jak ktoś ma PS5 i miałby wybór pudełkową wersje na PS5 lub tańszą na PS4 to wybór jest oczywisty - wersja na PS4. Ani nie polecam, ani nie odradzam. Dla fanów serii.
 3. na moje oko obydwa oryginalne. Ten Shark okropnie zmasakrowany. Cena troche chyba za wysoka jak za tak umęczony egzemplarz. Chciałbyś to doprowadzić do lepszego stanu przez polerke? Raczej odradzam.
 4. To ja tylko pochwale się. Na "siodle" na franku wziąłem kredyt na mieszkanie w złotówkach w Santanderze. Pomimo, że pani w baku mocno mnie namawiała na franki. Prezesem Stantandera był wtedy Morawiecki. Brałem równo z moim bratem - on zdecydował się na franki. Dzisiaj mam kredyt mieszkaniowy spłacony już od roku i nie mam żądnych innych kredytów. Jestem wolnym człowiekiem i podoba mi się to uczucie i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać. Brat aktualnie układa się z bankiem i jest w podobnej sytuacji jak autor wątka. No jeszcze ma kredyt na samochód. Powodzenia życzę w walce z bankami. Niestety z bakiem, klient jest zdecydowanie stroną słabszą. Nie daj się. Ponegocjuj. Banki mają pewien margines co do którego mogą negocjować. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Nie wiem, czy jest to aktualne w przypadku ugody frankowej. Ale jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Chociaż może wydawać się że nie bardzo masz argumenty w rękach - Zawalcz troche. Jeszcze raz, powodzenia.
 5. jaki jest cel wystawiania bisseta za taką cenę? Ktoś mi wytłumaczy? https://allegro.pl/oferta/szwajcaeski-zegarek-meski-bisset-z-bransoleta-10907610501
 6. The Great Wave off Kanagawa jest zarąbisty.
 7. dziękuje stary wilku. A teraz podpowiedz prawidłowe odpowiedzi bo zgupłem. 🤔 Rolex czy GS to podobna półka jakościowa wg mnie.
 8. do 2 lub 3 k pln. Zawsze można naciągnąć w górę Wiesz jak jest.
 9. czy są jakieś znane Wam zegarki chińskie z obustronnym antyrefleksem na szafirze ? Zakładam, że taka zewnętrzna powłoka AR nie będzie zbytnio odporna?
 10. gdzieś tu na forum widziałem porównanie bransolety SM (chyba, albo innego chińskiego homara) i Rolka. Nie mogę odnaleźć. Ktoś poratuje?
 11. jakubos

  Hi-Fi stereo

  Porównywałem właśnie takie coś jakiś czas temu. Monitor Audio wypadały lepiej w odsłuchu stąd decyzja o zakupie.
 12. loco, ale dylemat 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.