Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubos

Użytkownik
 • Content Count

  2,875
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jakubos last won the day on February 25 2014

jakubos had the most liked content!

Community Reputation

204 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About jakubos

 • Rank
  członek z ramienia na czele
 • Birthday 11/27/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,243 profile views
 1. chyba ori porównuję z tym https://www.chrono24.pl/breitling/breitling-super-avenger-skyland-chronograph--id23636773.htm Z wyjątkiem bransolety. Bo to jakiś szajs
 2. jakubos

  Hi-Fi stereo

  A ja domyślam się skąd się biorą mity o grających kablach. Największy wpływ mają głośniki oraz akustyka pomieszczenia. Ustawienie głośników ma spory wpływ. Przy testach kabli głośniki się przestawia, skupiamy się na durnych kablach za jakieś bajońskie sumy, a przestawienie kolumny i w rezultacie inny rozkład odbić dziwięku w pomieszczeniu robi robotę. Ustawcie sobie te kolumny porządnie. Taniej wyjdzie niż kupno kabla i to jeszcze "kierunkowego" (kierunkowe kable to dopiero jest bzdura, ale jak ktoś w to wierzy to trudno)
 3. nie jestem w stanie wyobrazić sobie mechanizmu który by był odpowiedzialny za uszkodzenie automatu pod wpływem promieniowania rentgenowskiego. O ile wiem, nie ma żadnych ostrzeżeń żeby nie przepuszczać zegarków przez skaner. Prędzej kwarc ulegnie uszkodzeniu. Ale promieniowanie musiało by być jakieś gigantyczne w stylu dachu elektrowni w Czernobylu zaraz po uszkodzeniu reaktora 4. Silne pole magnetyczne, to inna sytuacja. Może zaszkodzić automatowi.
 4. Wakacje i urlop. Zwykle wtedy robię odskok w kierunku czegoś lekkiego i zwykle była to Agata Christie. Tym razem takie coś. Polszczyzna odrobinę archaiczna. Ale bardzo przystępny wykład. Wzorów prawie nie ma. Czyli jak wytłumaczyć rzeczy trudne w sposób generalnie prusty przez kogoś kto to naprawdę rozumiał.
 5. jakubos

  Hi-Fi stereo

  kable nie grają. Więc kup miedziuche, czystą i grubą żeby rezystancja była jak najmniejsza i tyle.
 6. Chyba Obajtka Tak, wiem, znowu zaczynam ponad budżet.
 7. skonczyłem Skyrima z dodatkami tymi oficjalnymi. W sensie główny wątek i większość wątków pobocznych (a przynajmniej te które się nie zabugowały) Jakieś nieciekawe zbieractwo w stylu "przynieś 20 marchewek" odpuściłem. To siadam do cyberpunka.
 8. @andrzejp1242 tak, ale tam pojechaliśmy ostro z ceną.
 9. Taki Fryderyk? Uprzedzając, nie sprawdziłem ceny tego Fryderyka
 10. łolaboga, roleks ma defekt. Airking bez indeksu 3. Explorer z kurzem w środku Niedomalowana wskazówka A tu cała "komplikacja" wpadek Uczciwie - ten ostatni filmik wygląda tak źle, że nie jestem pewien czy część z tego co widać nie została wprowadzona przez mniej lub bardziej autoryzowany serwis.
 11. Prokuratura wie gdzie jest fiut https://www.planeta.pl/index.php/Kronika-policyjna/prokuratura-wie-gdzie-jest-dominika-fiut-potrzebuja-pomocy-konsula/prokuratura-wie-gdzie-jest-fiut?photo=photo4 Fiut w rękach policji! https://www.planeta.pl/index.php/Kronika-policyjna/Dominika-Fiut-w-rekach-policji!-Stanie-przed-sadem
 12. tak sobie myślę, ML robi plastik bo się zapatrzyli na moonswatcha? Ani to moonswatch, ani omega, ani speedy, a cena x3. Ktoś to kupi?
 13. chodziło mi o to, że nie zwiększą produkcji.
 14. Bańka nie pęknie, marketing który siedzi w Genewie prędzej zastopuje z produkcją niż pozwoli na coś takiego. Ma być niedostępnie, luksusowo i elitarnie. Żadnego "submariner swatcha" nie będzie.
 15. Lestaf. Gratulacje. Mam nadzieję że choć trochę pomogłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.