Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubos

Użytkownik
 • Content Count

  2,797
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jakubos last won the day on February 25 2014

jakubos had the most liked content!

Community Reputation

60 Bywa pomocny

About jakubos

 • Rank
  członek z ramienia na czele
 • Birthday 11/27/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,015 profile views
 1. Dobra tlou2 zrobiłem. Jest sens brać się za cyberpunka na prosiaku? Połatali to już w miarę?
 2. Mortal Kombat. Urwij żonie głowę.
 3. Jak dzisiaj Paweł widzisz swoje wyliczenia?
 4. Ktoś oglądał Czernobyl od HBO? Warto?
 5. Polecam kanał na youtube "poszukiwacze okazji" o pewnym oszuście który nadużywa określenia "pieniążki".
 6. chyba część o której piszesz nazywa się rehaut
 7. Ale aj waj grota szkalujo. Ale bzdury z tym grotem. Cały czas idą jakieś przetargi. Dorabianie idei i spiskowych teorii do tego jest żałosne. Już znacznie wcześniej nasz specnaz kupił HK. Grot niestety to kupa. Tak, miałem, tak strzelałem z tego. Najgorsza jest ruda szmata. Stop użyty do produkcji tego to mieszanina tektury i gównolitu. Niestety to samo vis na 100 lecie. Nawet sztuki wystawowe miały początki rudzielca. Radom zaproponował Rumunii grota. Wzieli pare sztuk, przetestowali i grzecznie podziękowali. Że zapiaszczony się tnie? No przeca testowaliśmy co prawda nie z piaskiem ale nie powiemy czym. Ale wtedy nam działał. Kurła na poligonie i w lesie jest piach. A nie niewiadomoco. Niestety, ale onet głośno powiedział to co wotowcy dobrze wiedzą. Prosty ar 15 jest ze stali chromowo molibdenowej. Kosztuje w detalu 2950. Nie rdzewieje i się nie tnie. Antek Smoleński kupił w hurcie za 10,000 pln za sztuke. W detalu nikt tego za 8700 nie chce wiec Łucznik obniżył cenę i zabrał wycior z zestawu. Niech go wreszcie po prostu naprawią zamiast bić w narodowo patriotyczny dzwon i doszukiwać się spisków.
 8. jakubos

  Hi-Fi stereo

  Wiem wiem. Ten muerniczek to kupiłem lata temu za 9 pln celem sprawdzania czy baterie w pilocie działają. Ale okropnie przekłamuje jak ma słabą baterię. Uzywalem tylko do sprawdzania wartości oporników i czy man połączenie. Zdaje sobie sprawę z tego że to jest tandetna lipa i pomiar napięć tym dziadostwem jakie sa w lampach to smierc w oczach 😇 Następnym razem będzie 300b.🤩 Ale gotowy sprzęt.
 9. Przepraszam nie złapałem ironii
 10. W płaską ziemię też wierzysz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.