Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Bejrut

Kupiłem oczyszczarkę ultradźwiękową do mechanizmy2

Rekomendowane odpowiedzi

tam się jakieś ogniwo robi. wydaje mi się, że srebro się oczyszcza, a aluminium pokrywa tlenkami.

ważne, żeby oba metale miały dobry kontakt, u mnie lepiej działała gorąca woda. jako elektrolit chyba nie musi być woda z solą, ale sól jest zawsze pod ręką :lol:

 

zawsze działa, ale uwaga - nie w metalowym naczyniu

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

 

Powinna trochę jazgotać, szczególnie gdy w wanience jest przedmiot. Poza tym powinieneś widzieć "mrowienie" na powierzchni płynu.

 

J.

 

No własnie, tego oczekiwałem, ale pocieszałem się majac nadzieje, ze moc na wyraźne efekty za mała.

Znaczy, spieprzona :cry: , tylko timer i przekaxnik działa.


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie słychać wibracji przetwornika tym bardziej nawet z nalaną wodą i nie widać żadnych efektów na powierzchni - jakichkolwiek to oczywiście na 100% padła - coś wspominałeś o naprawie generatora :?: choć to i tak bez znaczenia - kiedyś próbowaliśmy naprawić chińszczyznę - oczywiście da się ale nie opłaca się - koszty porównywalne z nową - chyba że padło coś banalnego.

A i przy okazji - dobra rada - nie kładzcie przedmiotów do czyszczenia bezpośrednio na dnie :!: :!: :!: przynajmniej w tych normalnych myjkach grozi to zmatowieniem powierzchni styku z dnem podczas mycia :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.