Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mike81

LÜM-TEC Chronograph M14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Jak w temacie, ktos zaoferowal mi fajny zegarek LÜM-TEC Chronograph M14. Bardzo mi sie on z wygladu podoba Zdjecia. Poczytalem o tym zegarku i wiem, ze M14 nie bedzie juz produkowane, oraz wszystkie bodajze 100 sztuk zostalo juz sprzedane. Chcialbym go potraktowac rowniez jako inwestycje. Ale nasuwa sie pytanie, czy oplaca sie kupic ten zegarek za 450 euro, wkoncu to Amerykanin, czy moze lepiej zainwestowac w ktoregos z Seiko.

Nie znam wartosci takiego zegarka i nie chce wtopic 2000 zl w badziew, ktory za 5 lat wyrzuce na zlom. Prosze o porade i jakiekolwiek sugestie beda mile widziane.

 

 

Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Jak w temacie, ktos zaoferowal mi fajny zegarek LÜM-TEC Chronograph M14. Bardzo mi sie on z wygladu podoba Zdjecia. Poczytalem o tym zegarku i wiem, ze M14 nie bedzie juz produkowane, oraz wszystkie bodajze 100 sztuk zostalo juz sprzedane. Chcialbym go potraktowac rowniez jako inwestycje. Ale nasuwa sie pytanie, czy oplaca sie kupic ten zegarek za 450 euro, wkoncu to Amerykanin, czy moze lepiej zainwestowac w ktoregos z Seiko.

Nie znam wartosci takiego zegarka i nie chce wtopic 2000 zl w badziew, ktory za 5 lat wyrzuce na zlom. Prosze o porade i jakiekolwiek sugestie beda mile widziane.

 

 

Dzieki wielkie

 

450 euro jak za kwarca to chyba w tym przypadku słaba inwestycja. Jeżeli liczysz na zysk w przyszłości, oczywiście.Poza tym jest to firma chyba europejska, było gdzieś o tym na forum, w stanach są one projektowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma chyba ze Słowacji. na złom to nie będzie ale czy inwestycja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/45778-lum-tec-m6-ltd/

Świetna prezentacja. Napewno dowiecie się czegoś więcej

 

Właśnie to miałem na myśli pisząc, że było gdzieś na forum. Tylko prawdę powiedziawszy model o którym mowa w poście jest nieporównywalny do tego z Twojego odnośnika. Począwszy od mechanizmu a na kopercie kończąc. Jedyny wspólny mianownik to producent. A model z Twojego odnośnika jest super <_< O cenie nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

To nie będzie żadna inwestycja, zapomnij o tym aspekcie. Albo ci się podoba, albo nie.

 

Ja natomiast mam inne pytanie - czy te zegarki można kupić w jakimś sklepie internetowym na Słowacji? Bo jest już kilka LT które strasznie mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie żadna inwestycja, zapomnij o tym aspekcie. Albo ci się podoba, albo nie.

 

Ja natomiast mam inne pytanie - czy te zegarki można kupić w jakimś sklepie internetowym na Słowacji? Bo jest już kilka LT które strasznie mi się podobają.

 

Nazwa firmy .eu jest e-shop <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za wasze opinie. Podoba mi sie nawet bardzo, ale sa jeszcze inne zegarki, ktore mi sie podobaja i nie kosztuja prawie 2000 zl. wiec sobie chyba go odpuszcze.

 

Jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.