Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Cyrhla

STRZAŁKA!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Witam! Dzisiaj w pracy miałem klienta ze Strelą na nadgarstku, wcześnij rozmyślałem nad tym zegarkiem ale coś mnie jednak zatrzymywało, wydawało mi się, żę będzie zbyt mikry ale... po dzisiejszym krótkim rekonesansie jestem zdecydowanie na tak;)! Strzałka będzie moja;) tylko mam do kolegów pytanie... Jest w tych Strelach opcjonalny dekiel bez przeszklenia bo strasznie nie podoba mi się ten paskudny napis i jak to jest z rodowodem tych zegarków? Na forum czytałem, że niektóre są z niemiec robione przez jaką niemiecką firmę a niektóre to produkty poljota... jak to jest... była motanina z tymi limitacjami, że niby 500 to z zachodu a 999 to ze wschodu... że w jednych koszyk stalowy w drugich plastikowy... Mam kwadratową głowę i proszę o pomoc. Pozdrawiam! PS jakby ktoś wiedział gdzie kupić tę na stalowym i oryginalną tzn od poljota to proszę o pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj w pracy miałem klienta ze Strelą na nadgarstku, wcześnij rozmyślałem nad tym zegarkiem ale coś mnie jednak zatrzymywało, wydawało mi się, żę będzie zbyt mikry ale... po dzisiejszym krótkim rekonesansie jestem zdecydowanie na tak;)! Strzałka będzie moja;) tylko mam do kolegów pytanie... Jest w tych Strelach opcjonalny dekiel bez przeszklenia bo strasznie nie podoba mi się ten paskudny napis i jak to jest z rodowodem tych zegarków? Na forum czytałem, że niektóre są z niemiec robione przez jaką niemiecką firmę a niektóre to produkty poljota... jak to jest... była motanina z tymi limitacjami, że niby 500 to z zachodu a 999 to ze wschodu... że w jednych koszyk stalowy w drugich plastikowy... Mam kwadratową głowę i proszę o pomoc. Pozdrawiam! PS jakby ktoś wiedział gdzie kupić tę na stalowym i oryginalną tzn od poljota to proszę o pw.

 

 

Oryginał kupisz jedynie w u oficjalnych, autoryzowanych sprzedawców. Sprawdzisz u producenta. Wydaje mi się, że allegro i inne tego typu nie dostarczą Tobie produktu oryginalnego.

 

Zainteresowany byłem troszeczkę wcześniej tematem Strelki (który limit to oryginalny), niestety bezskutecznie na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.