Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ded

Torba do laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje torby do notebooka. Obecnie mam 13 calowy notebook, raczej z grubszych. W przyszlosci przewiduje zmiane na 14 cali ale nie wiecej.

 

Obecnie mam cos takiego

torba-modecom-do-laptopa-mc-8005b-Full.jpg

Byla tania ale nie minal jeszcze rok a juz drugi raz wysylam ja na gwarancje. Poprzednio wymienili na nowa, teraz pewnie bedzie tak samo. Skaja peka, tym razem nie wytrzymala raczka.

 

Ostatnio szukalem nowej torby i wpadla mi w oko taka http://nasz-sklepik.pl/product_info.php?products_id=33941 Martwi mnie troche ten koskin choc na torbe jest 5 lat gwarancji. Funkcjonalnie mysle ze by mi dopowiadala.

 

Najchetniej kupilbym torbe/teczke ze skory, solidna, do notebooka 15 lub 14 cali. Musi byc pojemna (gruba) bo czesto nosze sporo akcesoriow, czesem jakies male narzedzia. Styl najlepiej chociaz nieco biznesowy. Fajnie jakby miala pasek na ramie.

 

Na forum znalazlem jakies szczatkowe info o torbach i trafilem na ten link http://www.krokodyl.wroclaw.pl/go/_info/?id=364. Cena jak za skorzana solidna torbe wydaje sie ok. Brak zdjec jak wyglada w srodku ale wydaje sie lepszej jakosci niz typowe torby do laptopow. Choc z drugiej strony korzystalem przez chwile z damskiej dicoty i jakosc jak i design na najwyzszym poziomie ale cena niestety tez.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra materiałowa torba z piankowym wypełnieniem ścianek będzie o,k.

Nie ma co się bawic w skaje, skóry itp./ciężar/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.