Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mihau89

Odpowiednik dla tego zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum B)

 

Chciałbym kupić zegarek i natrafiłem na baaardzo odpowiadający moim oczekiwaniom model:

http://allegro.pl/item1151002519_emporio_armani_classic_ar2413_brazowy_nowy.html

 

Jedyne co mi w nim nie odpowiada to cena... :) Na zegarek chciałem przeznaczyć nie więcej jak 300zł. Co możecie polecić o podobnym(nawet identycznym) wyglądzie ale niższej cenie? Nie zależy mi na jakichkolwiek wodotryskach w zegarku, po prostu ma mieć wskazówki i opcjonalnie datownik, to wszystko B) tarcza najlepiej czarna i pasek również. Zegarek ma być bardziej gustowny niż służyć za ozdobę i świecić :P

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elvvis, Armani 43mm, Seiko 38mm. Różnica jak jasny gwint. Jeśli nasz Gość szuka dużego zegarka, to Seiko 5 odpada. Poza tym 300zł, to trochę mały budżet żeby na siłę szukać mechanicznego zegarka. Raczej trzeba się nastawić na kwarc, np Adriatica 12406 Aviator powinna być w porządku za taką cenę:

 

12406_5214Qaviatorcarblack.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nie zwróciłem uwagi na wielkość :P . Pierwsze co wziąłem po uwagę to właśnie mechanizm i tym się pokierowałem . Nie wiem dlaczego ale dla mnie jakoś słowa elegancja i kwarc średnio idą w parze.

 

Żeby nie było off-t powtórzę się , w tej cenie ciężko będzie upolować coś fajnego. Może obserwuj nasz bazar , czasami coś się trafia starego bądź bardziej nowoczesnego.

Moja rada : zwiększ budżet B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde :) nawet nie zwróciłem uwagi że armani taki duży! Oczywiście zegarek może być mniejszy nie jest to żaden problem.

 

Niestety budżet raczej ciężko będzie powiększyć... początkowo miał to być zegarek który po prostu będzie pokazywał godzinę i chciałem wydać max 100zł. Ale przemyślałem i nie chciałbym kupić zegarka który podziała 1 rok ;/ ale jak 300zł to za mało... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.