Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

herik74

Zegarek max do 11 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić jakiś dobry zegarek ale nie znam się tak dobrze żebym od tak sobie kupił i prośba o pomoc w wyborze. Zegarek najlepiej jak będzie na bransolecie i taki dla 36 latka :lol:

Jak na razie bardzo podoba mi się Tag Heuer Carrera Automatic Chronograph Day-Date i tego rodzaju zegarka będę szukał. Za wszelkie propozycję z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo moje marzenie - Omega Seamaster Planet Ocean

 

W stylu TAGa zerknij na model Speedmaster


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przekracza budżet ale warto się nad tym zastanowić...

K0000036975.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekracza tylko w polskim sklepie,da radę kupić za 11k zł :lol: Badałem niedawno temat bo kusi mnie mocno.

 

Moim zdaniem to zupełnie inny typ zegarka niż TH Carrera Chrono,który nota bene uwielbiam.

Herik jak Ci się podoba Carrera to kupuj,naprawdę rewelacyjny.Ja swojego bym nie ściągał z ręki ale na czas pracy w służbowym uniformie czyli gajerku gości garniturowiec.Ale wieczory i weekendy są zarezerwowane dla Taga :lol:

 

A żeby pomóc w wyborze to powiedz do czego masz zamiar używać zegarek,jaki strój,czynności itp.Będzie łatwiej doradzić.

 

Imho Seamaster to się wizualnie nie umywa do Taga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jakoś Omegi nie podobają mi się tak bardzo jak Tag, a co sądzicie o tym Tagu nad którym się zastanawiam?

Ogólnie chciałbym żeby był do wszystkiego :lol: ale wiem, że tak dobrze nie ma ale raczej będę go nosił na co dzień co do ubioru to raz na jakiś czas zagości na mnie garnitur ale częściej spodnie z materiału i koszulka. Wiem, że nie zawsze będzie może pasował ale ostatnio miałem sporo wydatków (kupno i urządzenie mieszkania) i nie stać mnie na razie na drugi garniturowy zegarek i tu muszę znaleźć taki mały kompromis :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.