Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

strix

Wwa - p. Rosiak a Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy polecany tu mocno p. Rosiak z Zabkowskie zajmie sie rowniez fachowo nurkiem Seiko - chodzi o czyszczenie i smarowanie tylko.

Zalezy mi zeby Monsterek zostal dopieszczony i co najwazniejsz nierozszczelniony i sprawdzony po zlozeniu pod tym katem - bede w nim nurkowal.

 

A moze jakis inny serwis dla Monsterka /solidny, ktory rzeeczywiscie przeczysci i nasmaruje jak trzeba/

 

Zegarek jest nowy, ale lezal 10 lat - i sa sugestie na forum, zeby jednak przesmarowac

 

Pozdr

strix

 

DOXA SUB CUSTOMER SERVICE STANDARD

CW/viewtopic.php?p=182502#182502

 

DOXA Watches SUB 5000T Sharkhunter Caribbean 200T 750T 800T 1200T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej tu:

 

Seiko Serwis. Adres: Aleje Jerozolimskie 42, 00-024 WARSZAWA. Telefon: 22-8260997

:D

 

pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej tu:

 

Seiko Serwis. Adres: Aleje Jerozolimskie 42, 00-024 WARSZAWA. Telefon: 22-8260997

:lol:

 

 

 

Ja tego nie wiem, dlatego pytam - polecasz ten serwis w Alejach? Korzystales?

 

Pozdr

strix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie wiem, dlatego pytam - polecasz ten serwis w Alejach? Korzystales?

 

Pozdr

strix

 

nie, nie korzystałem - jednak robią TYLKO Seiko - więc jest to jakaś rekomendacja.

Pewnie do tanich nie należą - ale po to poszukałem Tobie w google wraz z telefonem byś sobie zadzwonił i się dowiedział :lol:

Nasmarują, przeczyszczą, zrobią test szczelności........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie korzystałem - jednak robią TYLKO Seiko - więc jest to jakaś rekomendacja.

Pewnie do tanich nie należą - ale po to poszukałem Tobie w google wraz z telefonem byś sobie zadzwonił i się dowiedział :)

Nasmarują, przeczyszczą, zrobią test szczelności........

 

OK dzieki oczywiscie za odpowiedz, tym bardziej, ze mam do nich 200m z pracy :lol:

Co prawda nr tel. jest nieprawidlowy wg. pana automata w sluchawce, ale podejde, pogadam, daleko nie mam :)

 

EDIT:

niestety zegarmistrz od Seiko z Alej 42 sie zwinal byl niedawno :lol:

 

Pozdro

strix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Strix, podejdź jeszcze na Belgradzką, to na kabatach, tam również jest serwis Seiko, wiele osób tam było i korzystało z usług tych panów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strix, podejdź jeszcze na Belgradzką, to na kabatach, tam również jest serwis Seiko, wiele osób tam było i korzystało z usług tych panów :lol:

 

Dzieki - dzwonilem - czlowiek powiedzial, ze jak ten Monster lezal 10 lat, jest nowy i stabilnie chodzi, to nie ma sensu robic mu zadnego przegladu, bo smary stosowane przez Seiko w obecnej produkcji to syntetyki i nic sie nie rozklada i nie utlenia jesli to szczelny zegarek typu Diver i nie byl uzywany. Mysle, ze w jego interesie bylo by mnie przekonac, ze jednak warto - wiec chyba mozna mu wierzyc?

 

EDIT:

zegarek ma mechanizm 7S26B czyli produkowany po 2006 - nie moze byc sila rzeczy z 2000... Wyglada zatem na 2010... czyli calkiem swiezy...

Sorki za zamiesznie, to moj pierwszy automat. Temat nieaktualny.

 

 

Pozdrawiam,

strix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.