Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dalton

Zegarek na co dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję zakup zegarka do ok. 500 zł. Preferuję zegarki o wyglądzie klasycznym, tzw. "garniturowce", jednak ze względu na to, że ma być to zegarek do codziennego użytku, jestem w stanie to wymaganie osłabić -- coś w stylu Adriatici 1115 ujdzie. Wszelkie divery, chronografy szersze niż 42 mm odpadają. Oprócz tego: wolę pasek niż bransoletę; cyferki -- lepiej, aby były wypukłe, niż po prostu wymalowane na tarczy; okienko daty to konieczność.

Wiem, że w automatach w tej cenie wielkiego wyboru nie ma, a zegarki Seiko, mimo tego, że jest ich bardzo wiele, nie trafiają w mój gust. Z tego względu zdecydowałem się na kwarc. Na razie moją uwagę przyciągnęły, prócz wspomnianego Adriatica, niektóre zegarki Atlantic (np. 70340.41.63) oraz JVD (X 15.1). Da radę wyszperać jeszcze jakieś ciekawe propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina jak najbardziej ok. Jeśli priorytetem dla Ciebie nie jest to, by zegarek był "swiss made" to przyjrzyj się jeszcze ofercie Orienta. Np. coś takiego model CUG1R003W. Cena w granicach 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi.

Certina byłaby całkiem niezła, gdyby przemalować czerwoną wskazówkę na inny kolor i przenieść okienko daty pod trójkę :huh:

Orientów naoglądałem się sporo i ten wyżej zaproponowany jest nawet na mej liście, tyle, że w wersji z czarną tarczą. Choć gdybym zdecydował się na Orienta, to raczej na CEX0P001B, który póki co spodobał mi się najbardziej. Problemem jest tylko jego dostępność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.