Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kondi

Jakie zegarki kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

WItam :(

 

Ostatnio mi chodzi po głowie zmiana dotychczasowych zegarków które użytkuje i chciałbym coś odświeżyć :) Niestety potrzebuje kupić co najmniej dwa zegarki gdyż bardzo lubię zmiany. A więc zaczynając może od tej trudniejszej dla mnie sprawy czyli zegarka na imprezę. Potrzebuje żeby był bardzo duży i widoczny na ręku, miał nietypowy wygląd i nawet może się błyszczyć :( Z drugim zegarkiem na co dzień nie ma takiego problemu bo mam coś już upatrzone. Drugi też ma być duży widoczny ale nie żeby był trochę stonowany kolorowo. Na oba zegarki chce przeznaczyć coś do 3 tyś. Oczywiście jeśli trochę cenę przekroczy to też rozważę. Czekam na pomoc i jakieś propozycje.

 

Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych imprezowych możesz poszukać czegoś z marki Wired od Seiko - są w niej zegarki designerskie z bardzo ciekawej kolorystyce,

przykładowe:

agbv205-2.jpg

 

AGBE007_02.jpg

 

120467457_1.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.