Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

M4rcu

Swatch cold hour

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nadszedl dla mnie czas na zakup porzadnego zegarka w przystepnej cenie. Ma to byc zegarek zarowno do koszuli (ale nie typowo biznesowy) jak i na lekko luzniejszy ubior czyli sweter, dzinsy.

 

Wypatrzylem sobie tego oto Swatcha:

Swatch Cold Hour

 

Moje pytanie do doswiadczonych i na pewno lepiej ode mnie obeznanych w temacie forumowiczow - czy wart jest swojej ceny ? (570 zł)

 

Ewentualnie moze polecicie coś innego w podobnym stylu, tzn stonowana kolorystyka, najlepiej czern biel braz, najlepiej na pasku ewentualnie z latwa wymiana z bransolety na pasek. Cena max do 700zł.

 

Zapytam przy okazji czy tissot PRC 200 za 300$ na amazon moze byc podróbką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze tak na bezczelnego podbijam ale dzis ogladalem na zywo jeszcze Pulsara i mam dylemat poniewaz prezentuje sie bardzo solidnie i jest tanszy od Swatcha ktorego z kolei na zywo nie mam gdzie obejzec i ktory jest oczywiscie drozszy.

Prosze wiec o jakies sugestie na którego Wy byscie sie zdecydowali?

 

1. Pulsar PF 3897X1 - 404,00

pf3897x1_xl.jpg

2. Swatch Cold Hour 570,00

wm_irony_retrograde_cold_hour_67337015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swatch za takie pieniądze, to jak dla mnie lekka przesada, ale jakoś tak mam sentyment do tej marki. Jak ci się podoba, to ten pokazany jest całkiem ładny. Nic więcej. W MOIM odczuciu, nie jest wart tych pieniędzy.

 

Do 700 zł znajdziesz kwarcowe tissoty, certiny, doxy. Pochodz sklepach, pooglądaj, przejrzyj sieć.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.