Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzyzol

Użytkownik
 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Krzyzol

 • Rank
  Niesprawdzony
 • Birthday 03/22/1977

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

477 profile views
 1. Krzyzol

  Policzmy MONSTER'y

  Według obliczeń kolegi Dr.W. - aktualny stan Monsterów wygląda następująco: 113 - OM 84 - BM 3 - Blue Monster 1 - Snow Monster 1 - Yellow frankenmonster 1 - Orange frankenmonster 1 - Black frankenmonster 2 - Modyfikowany Razem 206 potworow a jesli odrzucic mody i frankenmonster'y to 201 Nie wiem jak dać linka do pliku excela z obliczeniami, jakby ktoś wiedział, mogę podesłać na maila.
 2. Seiken - przy podobnym dystansie, nieco większej średniej (pow. 70 km/h) na trasie Katowice - Kołobrzeg, spalanie wyszło mi 4,2 l/100 ON Po zweryfikowaniu wskazań komputera wyglądałem mniej więcej tak Silnik 1.5 dci 100km.
 3. Robnyc - świetny B. Chyba jeden z niewielu o których to mogę szczerze powiedzieć. Do tego super pasek - pierwsze skojarzenie mam z gretingiem, a to miłe skojarzenie Ja dziś przez jakieś 5 minut Slavka ze zdjęcia, nieco nieaktualnego. Musiałem jednak dać zegarkowe zdjęcie, bo to mój 1000-czny post
 4. Dla mnie miodzio. Jak chyba wszystko z udziałem Lesa.
 5. Krzyzol

  NÓŻ

  Co to za mięsiste tanto? EDIT: Czy ja dobrze widzę i kombinuję? Te dwa to jeden? za***iste
 6. Obrazy dobre, choć zdecydowanie budzą.... niepokój.
 7. Ten inspirowany boskim Diego to ja, córcia za przodownika
 8. Konsekwentnie, może się ktoś skusi :-)
 9. Jakby miał jaiekolwiek WR, mógłby być moim edc.
 10. Przede wszystkim - Hiob - świetnie się Ciebie czyta, patrzy i słucha. Kolejność przypadkowa. Tu w Klubie i na truck27. Nie zazdroszczę auta, bo mnie prędkość po dzwonie sprzed lat nie kręci, ale oczywiście jest czego pogratulować. Mam nadzieję, że nie mnie jednego cieszy jak Ci się poukładało. Wąsiska - zaje...ste Co do poruszonego tematu kręcenia liczników: próbuję sprzedać 12-to letnią Astrę i wiecie z czym mam problem? Ludzie jak słyszą, że ma 200 naście tysięcy km to rezygnują, bo widzieli ogłoszenia z przebiegiem 100-130 tyś. km. Ręce opadają. Ilu może być niedzielnych kierowców, którzy kręcą po 10 tyś rocznie? A ja uczciwie nie będę go kręcił. (i pewnie będę schodził z ceny...)
 11. Panowie - niezegarkowo; czy mi się dobrze wydaje, czy rower Brosnana ma przednie koło mniejsze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.