Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzyzol

Użytkownik
 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Krzyzol

 • Rank
  Niesprawdzony
 • Birthday 03/22/1977

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Optymizm Moderatorów, przynajmniej jednego z nich nie jest niestety zaraźliwy. W dodatku, w moim odczuciu zupełnie nieuzasadniony. Wydaje mi się, obsługa techniczna się z tym morduje już wystarczająco długo.
 2. Woytec60 - ja rozumiem, że to można poustawiać, usunąć, zablokować etc. Bardziej chodzi o to, że Forum powinno działać dobrze dla przeciętnego Kowalskiego, bez zabawy z dodatkowymi programami czy zmianą przeglądarki, bo na tej a nie innej lepiej działa. Od tego jest ten dział, żeby zgłaszać problemy, a hmmm obsługa techniczna od ich rozwiązywania, na poziomie Forum (czy jego silnika - nie znam się) a nie na poziomie radzenia użytkownikom rozwiązań zastępczych.
 3. Wygląda to tak: http://img43.imageshack.us/img43/6895/badi.png Czyli tak jak kolega na poprzedniej stronie pokazał.
 4. Koledzy, starsi stażem Koledzy. Bardzo się starcie profesjonalnie wyglądać, więc może przed komentarzami dwa razy się zastanówcie? RootAdmin pisze że nie ma problemu, zwala problem na googla, Darek w pierwotnym temacie na niewłaściwie sformułowane (językowo) informacje odpowiada uszczypliwością. Chyba Wy powinniście kulturę tu promować. Stare "se ne vrati", ale choć się postarajcie.
 5. Krzyzol

  Policzmy MONSTER'y

  Według obliczeń kolegi Dr.W. - aktualny stan Monsterów wygląda następująco: 113 - OM 84 - BM 3 - Blue Monster 1 - Snow Monster 1 - Yellow frankenmonster 1 - Orange frankenmonster 1 - Black frankenmonster 2 - Modyfikowany Razem 206 potworow a jesli odrzucic mody i frankenmonster'y to 201 Nie wiem jak dać linka do pliku excela z obliczeniami, jakby ktoś wiedział, mogę podesłać na maila.
 6. Ja Ciebie również pozdrawiam, kreskę widzę, mimo rzeczywiście nienajlepszej jakości zdjęcia.
 7. Ja np, mam inne. Bez rozwijania Mikołaj - z tym podatkiem to nie do końca "przewalone". Z tego co się orientuję, nie trzeba go płacić, jeśli pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na cele mieszkaniowe. Dopytaj, doczytaj. Na pewno przy zakupie nowego tak to działa, jak przy remoncie - nie wiem.
 8. Biznes odpada, chyba, że taki na troszkę - porobić kilku kolegom z forum, może z jakiegoś innego ktoś by się trafił; i tyle. Nie raz już się zastanawialiśmy nad zegarkową świadomością w społeczeństwie. Przypuszczalnie jest żadna, więc klientów nie byłoby zbyt wielu. Wszyscy "normalni" jak kupią zegarek, to nic w nim nie będą zmieniać. A co do samej operacji - przypuszczalnie nie potrzeba super umiejętności, dobry pilniczek, sporo cierpliwości i można próbować. Otwory na teleskop=y chyba najlepiej byłoby przewiercić na wylot, łatwiej zrobić a i w użytkowaniu wygodniejsze.
 9. Mało słyszałeś Bodaj Staruszek wycinał w nurku Mido uszy na 20 mm z nietypowego mocowania (było jakieś 10 mm) Jak znajdę właściwy temat/fotę to pozwolę sobie edytować posta. EDIT. To był moment http://zegarkiclub.pl/forum/topic/16265-mido-ocean-star-200m-diver/ Poszukaj sobie jak wyglądał pierwotnie.
 10. Piotrze - tak na spokojnie. Skoro tyle osób bierze udział w tej sprawie, zainteresowanie jest - przyznasz - spore, to może to jednak jest Wasz - administracji Forum problem. Trochę lat tu jestem, swoje zdanie mam. Raczej nie bywam nerwowy, zaczepny, osobiste wycieczki też nie są w moim stylu. Niemniej - sposób załatwienia tematu i niektórych (z administracji) do niego podejście - w moim odczuciu nie jest najlepsze. Obyśmy nie musieli takich tematów poruszać i skupili się na pisaniu i czytaniu (w moim przypadku) o zegarkach i tematach im pochodnych. Pozdrawiam
 11. Troszkę się jeszcze niedawno obawiałem, że we własnej lodówce też pojawi mi się kpt. Wrona. Ale w sumie - jak ktoś wcześniej napisał - Jego popularność jest jak najbardziej uzasadniona. On sam, na ile można to ocenić na podstawie nagrań w TV, sprawia niesamowicie sympatyczne wrażenie. Co Piotr (któremu okrutnie zazdroszczę) potwierdza :-)
 12. Mój błąd - faktycznie Tarant przedstawił stanowisko wyrażone przez Donmira. Choć wiele to nie zmienia.
 13. Kończąc OT (z mojej strony) - napisałem o "zasadniczym problemie" w tym temacie, bo z niezrozumiałych dla mnie powodów, mimo poruszenia niewygodnej kwestii jeszcze nie zniknął ani nie został usunięty (co go i tak niechybnie czeka). Czy czasu było mało czy dużo? Trudno powiedzieć, od kilku osób spytanych w pracy dowiedziałem się ile mniej więcej może to zająć. Jakoś nie usłyszałem, żeby potrzeba było na to przeszło tygodnia. Szczerze mówiąc, czas był podawany raczej w minutach - godzinach. A że Dommir robocze stanowisko podał na CW? W zasadzie nic dodawać nie trzeba. Skoro na rodzimym forum takie tematy się zamyka, trudno samemu je zakładać. Prawdę powiedziawszy - cała "afera" jest dla mnie banalna i niewiele warta. Bez znaczenia; ktoś być może okazał się "świnią", nie pierwszy i nie ostatni. Żyje w realnym świecie, nie w internecie. Pienię się, bo czuje się traktowany jak idiota. A to drażni. I naprawdę, ta sprawa ma dwa kolory - czarny i biały. Zrobił jak nie wolno, lub nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.