Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Krzyzol

Użytkownik
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Krzyzol

 • Rank
  Niesprawdzony
 • Birthday 03/22/1977

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

691 profile views
 1. Aż się zalogowałem pierwszy raz od wielu miesięcy, jeśli nie lat. Zostaliśmy przeproszeni na FB, ale tak jakby nie przeproszeni.... "... wszystkich, którzy poczuli się urażeni"... Piszę i kasuję coraz to inne wersje komentarza i nie wiem co napisać. DNO. Przy takim podejściu, opinie o Was - o ludziach, którzy to napisali ewentualnie pozwolili napisać - mam złą. Jednym Waszym (głupim i nieprzemyślanym) ruchem, straciłem całą sympatię. Tak po prostu.
 2. Krzyzol

  Policzmy MONSTER'y

  Według obliczeń kolegi Dr.W. - aktualny stan Monsterów wygląda następująco: 113 - OM 84 - BM 3 - Blue Monster 1 - Snow Monster 1 - Yellow frankenmonster 1 - Orange frankenmonster 1 - Black frankenmonster 2 - Modyfikowany Razem 206 potworow a jesli odrzucic mody i frankenmonster'y to 201 Nie wiem jak dać linka do pliku excela z obliczeniami, jakby ktoś wiedział, mogę podesłać na maila.
 3. Seiken - przy podobnym dystansie, nieco większej średniej (pow. 70 km/h) na trasie Katowice - Kołobrzeg, spalanie wyszło mi 4,2 l/100 ON Po zweryfikowaniu wskazań komputera wyglądałem mniej więcej tak Silnik 1.5 dci 100km.
 4. Robnyc - świetny B. Chyba jeden z niewielu o których to mogę szczerze powiedzieć. Do tego super pasek - pierwsze skojarzenie mam z gretingiem, a to miłe skojarzenie Ja dziś przez jakieś 5 minut Slavka ze zdjęcia, nieco nieaktualnego. Musiałem jednak dać zegarkowe zdjęcie, bo to mój 1000-czny post
 5. Dla mnie miodzio. Jak chyba wszystko z udziałem Lesa.
 6. Krzyzol

  Nóż

  Co to za mięsiste tanto? EDIT: Czy ja dobrze widzę i kombinuję? Te dwa to jeden? za***iste
 7. Obrazy dobre, choć zdecydowanie budzą.... niepokój.
 8. Ten inspirowany boskim Diego to ja, córcia za przodownika
 9. Konsekwentnie, może się ktoś skusi :-)
 10. Jakby miał jaiekolwiek WR, mógłby być moim edc.
 11. Przede wszystkim - Hiob - świetnie się Ciebie czyta, patrzy i słucha. Kolejność przypadkowa. Tu w Klubie i na truck27. Nie zazdroszczę auta, bo mnie prędkość po dzwonie sprzed lat nie kręci, ale oczywiście jest czego pogratulować. Mam nadzieję, że nie mnie jednego cieszy jak Ci się poukładało. Wąsiska - zaje...ste Co do poruszonego tematu kręcenia liczników: próbuję sprzedać 12-to letnią Astrę i wiecie z czym mam problem? Ludzie jak słyszą, że ma 200 naście tysięcy km to rezygnują, bo widzieli ogłoszenia z przebiegiem 100-130 tyś. km. Ręce opadają. Ilu może być niedzielnych kierowców, którzy kręcą po 10 tyś rocznie? A ja uczciwie nie będę go kręcił. (i pewnie będę schodził z ceny...)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.