Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

berserk

Chronograf do 1200 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

 

Noszę się z zakupem zegarka i prosiłbym Was o opinie/rady w tej kwestii. Przeznaczam na to nie więcej niż 1200 złotych, które chcę wydać na sportowy chronograf z szafirowym szkłem, stalową bransoletą i ciemną tarczą. Wstępnie moją uwagę przykuły Atlantic Seawing 65455.41.61 oraz Certina C-Sport C536.7198.42.56. Czy są między nimi jakieś istotne różnice, czy też mogę swobodnie kierować się jedynie wrażeniami estetycznymi? A może moglibyście polecić inne zegarki "w tym stylu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w markach Tissot, Certina, Candino, Atlantic

 

jakość bardzo zbliżona, mechanizmy zwykłe kwarce więc wszystko jedno - kwestia gustu


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Przemyśl tego:

 

strela-3133-2121208.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Sea-Gull 1963 Air Force xD

 

4504823884_c2dcf40eba_z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie powinieneś coś znalezć Atlantica serii Meriner Chrono. To prawdziwe chronografy dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. :blink: Bardzo podoba mi się ten Poljot, ale szukam jednak czegoś bardziej sportowego, agresywniejszego. Na pewno będę miał go w pamięci, kiedy będę rozglądał się za zegarkiem np. do garnituru. Poszperałem trochę w ofertach sklepów internetowym i bardzo spodobał mi się Tissot V8. Chciałem poczytać o nim więcej na forum, dzięki czemu trafiłem na pewien wątek, w którym zobaczyłem cudo: Certinę DS Rookie.

 

To jest właśnie to, czego szukałem, choć jeśli macie jeszcze jakieś uwagi bądź inne propozycje, to jestem otwarty. Świat zegarków jest mi tak mało znany, że z pewnością jeszcze niewiele widziałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

prs5.jpg

 

TimefactorsPrecistaPRS5-01.jpg

 

TimefactorsPrecistaPRS5-03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.