Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alex74

Wyscigowiec z dobrego domu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam zegarka do 2,5 tys.Chronograph o klasycznym wygladzie nawiazujacym do zegarkow wyscigowych. Musi byc z naciagiem automatycznym lub recznym,bateryjka odpada,nie koniecznie chronograph.Idealem bylby model Frederique Constant Austin Healey.

Ale budzet nie ten:(

Prosze o sugestije i podpowiedzi.(foto lub linki mile widziane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie musi być chrono to może takie gmt. Nie wiem dlaczego pasuje mi do Twojego tematu. W sumie chrono też jest tyle że przekracza budżet...

 

C9gmt_BACK4.jpg

 

C9_GMT_SKTnew.jpg

 

C9_GMT_SKT3.jpg

 

C9_GMT_SKT4.jpg


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bazarze pcichosz sprzedaje 2 vintage chrono Seiko za połowę Twojego budżetu (trochę to nietypowa propozycja dla tego forum, bo tu zwykle przekraczamy budżet). Zobacz, uważam że zwłaszcza niebieski ma zacięcie motoryzacyjne. Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bazarze pcichosz sprzedaje 2 vintage chrono Seiko za połowę Twojego budżetu (trochę to nietypowa propozycja dla tego forum, bo tu zwykle przekraczamy budżet). Zobacz, uważam że zwłaszcza niebieski ma zacięcie motoryzacyjne. Mój odnośnik

Seiko mam takiego samego.

A co powiecie na Certina DS Prince?

Wiem ze to masowy produkt,ale podoba mi sie jego prosta forma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.