Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hakan

Użytkownik
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Hakan

 • Birthday 02/29/1980

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Brzeg / Wrocław
 1. Tego, że pasuje raczej byłem pewien. Interesowało mnie szczególnie jak wygląda połączenie. Dzięki za to drugie zdjęcie. Właśnie czegoś takiego szukałem. Niestety trochę zniechęca... W międzyczasie znalazłem jeszcze recenzję: http://sgwristlove.blogspot.com/2014/07/steinhart-22mm-rubber-strap.html Gość na zdjęciach ma mały nadgarstek ok. 16 cm.
 2. Panowie, czy ktoś ma oryginalną gumę Steinharta? Zastanawiam się nad dobraniem do Ocean 44 ale nie jestem pewien łączenia z dodatkowym ogniwem z bransolety?
 3. Cały wrzesień przeleżał na półce, to go zabrałem na spacer.
 4. Dzięki. To jeszcze jedno, tylko ciemno już miałem w okół: Zegar to Zeno Watch Basel Magellano GMT.
 5. Oglądałem dzisiaj Bitwę o Anglię. Niemieccy piloci nosili, łatwo się domyślić, co: Choć może to powinien być nawigator.
 6. Na brązowym pasku chyba się najlepiej prezentuje.
 7. Oglądałem dzisiaj Orisa Żwirko i Wigura. Szedłem z zamiarem rzucenia okiem na Alpiny ale jakoś Orisy bardziej przykuły moją uwagę, choć na Żwirkę i Wigurę nie zwróciłem początkowo uwagi. Specjalnie na zdjęciach mnie nie zainteresował i zza szyby też się szczególnie nie wyróżniał. Zegarek na rynku już od dłuższego czasu więc pewnie wielu z was miało okazję się zaznajomić. W mojej opinii bardzo zyskuje przy bliskim kontakcie, szczególnie tarcza z nakładanymi indeksami i stylizowane wskazówki. Od strony dekla jest niestety średnio, przeszklony dekiel pokazuje słabo dekorowany mechanizm SW200 a czerwony, charakterystyczny rotor Orisów nijak ma się do całości. Lepszym rozwiązaniem w przypadku tego modelu byłby pewnie pełny dekiel z ładnym grawerem.
 8. Arnold Schwarzenegger i chyba PAM 341, który nawet na jego ręce wygląda na ogromny...
 9. Forum trafiło na główną wykopu: http://www.wykop.pl/link/1362643/witam-mamy-w-rodzinie-taki-zegarek/
 10. Dawno nie noszony, ostatnio zagościł na ręce.
 11. A było tak pięknie, już witał się z gąską, po czym przeglądając stronę zobaczył rozmiar 46mm...
 12. Miałem nie grać i czekać na pełną wersję. Nie wytrzymałem. Generalnie mi się podoba, może trochę za bardzo "arcade" ale jak wyłączy się większość wyskakujących napisów jest lepiej. Jedna rzecz budzi moje obawy - rozwój postaci - teraz po zrobieniu levela mogę sobie wybierać i zmieniać dowolne umiejętności i runy (w zależności o levela), nie wiem czy będę mógł się nauczyć wszystkich czy tylko kilku i później tylko te modyfikować? No i brakuje mi trochę zarządzania siłą, zręcznością, życiem itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.