Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vinzento

Zenith x2

Rekomendowane odpowiedzi

zenith 1

 

zenith 2

 

To jest jakas jedna linia zenitha ? Tylko zupelnie nie rozeznaje sie w niej - czy ktos moze to przyblizyc ? To są modele z tego samego okresu, czy którys jest starszy?

 

To jest na pewno inna linia zenitha niz np. np tego eye_lip'a - czy ten jego to się nazywa class elite czy jak ? Koperta jakas taka masywniejsza, a chyba i średnica szkła mniejsza ( o ile to tez jest 37 mm )

zenith eye_lip

 

Będę wdzięczny jakby ktoś pomógł nieco wprowadzić porządek w ten cały chaos i ewentualnie jeszcze powiedział parę słów o tych dwóch pierwszych ?

 

Z góry bógzapłać !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z linka to są starsze port royal (też na werku elite) - mój to był dużo nowszy class elite, jeszcze można ten model spotkać czasami w Aparcie (cena chyba koło 15k PLN). Model który miałem to rozmiar 37mm, ale wizualnie jak 40mm leżał, te z linka są wizualnie mniejsze, przez mniejsze szkło i lunetę - zresztą port royal w okrągłej wersji nie są zbyt urodziwe, dużo bardziej chodliwy i lubiany jest port royal prostokątny którego sprzedaję.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z linka to są starsze port royal (też na werku elite) - mój to był dużo nowszy class elite, jeszcze można ten model spotkać czasami w Aparcie (cena chyba koło 15k PLN). Model który miałem to rozmiar 37mm, ale wizualnie jak 40mm leżał, te z linka są wizualnie mniejsze, przez mniejsze szkło i lunetę - zresztą port royal w okrągłej wersji nie są zbyt urodziwe, dużo bardziej chodliwy i lubiany jest port royal prostokątny którego sprzedaję.

 

Niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi Dobry Człowieku ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.