Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bryan

Breitling tylko jaki??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na zdj. przedstawiam zegarek który z 5 lat temu dostałem od prawnika we Wiedniu. Nie mam pojęcia co to za model. Pytam z ciekawości wink.gif Przepraszam za jakość zdj.

post-33793-0-74066800-1291913730_thumb.jpg

post-33793-0-36065000-1291913732_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego ,że nie znam się na Breajtlingach to w tym wypadku mam pewne przeczucie ,że ten prawnik chyba sobie z Ciebie zakpił ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentna podróbka. Takich zegarków nie wrzuca się do działu GALERIA, tylko do działu "Zapytania o autentyczność"


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem gdzie to zamieścić poza tym nie liczę że to oryginał ;) zegarek dobrze mi służył ale jak widać pora go zmienić :) dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze z ciekawości jak to poznać ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze z ciekawości jak to poznać ? :)

 

widać odciski japońskich rączek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze z ciekawości jak to poznać ? ;)

Wystarczy sobie obejrzeć oryginalne Breitlingi. Z 10 metrów po jakości wykonania widać, że ten to fejk.. nie wspominając o takich szczegółach jak "japan.. quartz"

Jeśli masz mimo wszystko jakieś wątpliwości, to na każdym oryginalnym Breitlingu jest z tyłu nr. referencyjny składający się z jednej litery i pięciu cyfr. Podaj ten numer (o ile w ogóle w podróbce taki masz), a pokażę Ci jak wygląda oryginalny Breitling o tym numerze referencyjnym..

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawnik z Wiednia?

Tylko czekać aż będzie ginekolog z Paryża, profesor z Nepalu, kominiarz z NYC...


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ciekawe :) co do tych spraw to jestem naprawdę zielony i dlatego pytam. I autentycznie prawnik! Już stary koleś myślałem że się lansuje w lepszych klimatach ^^ a i tego nr nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz prawnikowi że łamie prawo, bo dystrybucja (w tym również rozdawanie) przedmiotów podrabianych jest niezgodna z prawem (również austriackim). O ile zwykły człowiek, przyłapany incydentalnie, może dostać tylko pouczenie lub umorzenie ze względu na małą szkodliwość, to prawnik może wpaść w kłopoty związane z prawem do wykonywania zawodu.

 

Albo to bajka, albo się trafił strasznie głupi prawnik :);)

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mi to bliska osoba ale w spór nie mam co się z nim wdawać bo widuje go raz na rok może 2 ;) poza tym nie mam mu za złe, teraz chcę kupić sobie własny zegarek za własne zarobione pieniądze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i to nie bajka :) ale nie będę podawał nazwiska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.