Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekr89

Użytkownik
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekr89 last won the day on June 25 2013

tomekr89 had the most liked content!

Community Reputation

23 Początkujący

About tomekr89

 • Rank
  KIEROWNIK

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  :yddoH

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. Właśnie mam wątpliwość, czy dekiel jest z tego egzemplarza. Pod tym nr ref. w internecie nie znajduje zegarków z cyframi arabskimi na tarczy.
 2. Czy to składak czy kompletny model? 166001..? Który rok? Lite złoto czy pozłacany? Proszę o identyfikację.
 3. Cześć wszystkim - chcę zamówić sobie Marine Diver. Czy lepiej z tisell.kr czy strony europejskiej? Różnica w cenie jest ogromna. Z drugiej strony słyszałem, że służba celna i tak zatrzyma paczkę i będę musiał zapłacić podatki, więc na jedno wyjdzie, a dłużej będę musiał czekać na zegarek. Skąd polecacie zamawiać?
 4. Wybieram się do Szwajcarii w czerwcu. Jeśli chodzi o Alpy i piękno natury - rozeznanie mam dobre. Zastanawiam się natomiast, jakie manufaktury zegarkowe warto odwiedzić. Nie chodzi mi o nudne muzea z kilkoma gablotami za szybą. Chodzi mi o miejsca, które naprawdę warto odwiedzić, w których można niemal dotknąć procesu produkcyjnego, zobaczyć z bliska, obejrzeć wyjątkowe zegarki, porozmawiać, wiecie o co mi chodzi. Chciałbym być „bliżej” tego niż oglądając filmiki na YouTube. Najbardziej marzy mi się Kari Voutilainen oraz F.P. Journe, choć jeszcze nie orientowałem się, jakie są możliwości zwiedzania. Czy możecie polecić jakieś konkretne marki?
 5. Ty tak na serio czy to ironia niskich lotów? Sądzisz że od Rolexa nie można wymagać więcej niż od Parnisa czy Casio? Ale zgoda, bardziej jestem zadowolony z zakupu Seiko 5 niż Rolexa, bo mają tę samą dokładność i 100 krotną różnicę ceny.
 6. Ja nie muszę sprawdzać. Ja muszę co 2 tygodnie ustawiać godzinę, bo widze, że się spóźnia.
 7. Nie zmieniam zdania, reklamacja przy najbliższej okazji.
 8. Ty jesteś z tych, którym można nasikać na twarz a powiedzą, że deszcz pada. A wracając do tematu, sprawdziłem, aktualnie jest -8s..... średnia z ostatnich 2 tygodni....
 9. No niestety ja nie tylko słyszałem, ale i doświadczam w DJ. -5.5 sekundy na dobę po pół roku używania. Przypominam, że ma się mieścić w <-2;2>. Pójdzie do reklamacji jak będę w pobliżu AD. Wraz z zakupem Rolka upadła moja wiara w premium i nieskazitelną jakość drogich zegarków. I niech nikt nie pisze, że każdemu może się zdarzyć i inne duperele. Nie, kupując zegarek bez komplikacji w stali za 40 koła nie ma prawa się nic zdarzyć. Ma przejść 120 kontroli jakości, a ci co się pod nimi podpisują zaręczyć, że dadzą sobie kut*sa uciąć, że wszystko działa idealnie. A tu od nowości nie mieścił się w normie, miałem nadzieję, że się ułoży a jest gorzej z każdym miesiącem.
 10. DUMAI Adriatica (nie znam się na starych adriaticach ale nie wyglada to najlepiej...)
 11. Chwytliwy tytuł, ale prawdziwy Czy waszym zdaniem którykolwiek z tych modeli to jakiś ciekawszy okaz czy wszystkie to nic szczegolnego? Najbardziej intryguje mnie ten DUMAI, jako jedyny nie ma rys na szkle (szafir?). Na drugim miejscu Adriatica.
 12. Uff, a już myślałem, że mój egzemplarz jest jakiś taki gorszy, bo kiedyś to były Made in Japan, a teraz z Chin. Polepszyłeś mi nastrój!
 13. Z którego roku i gdzie wyprodukowane? Mam replikę z 2018r., jednak obecnie Casio produkuje je w Chinach.
 14. Jak wyglądało serwisowanie mechanizmu? Jak dokładność mechanizmu obecnie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.