Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekr89

Użytkownik
 • Content Count

  1,115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekr89 last won the day on June 25 2013

tomekr89 had the most liked content!

Community Reputation

22 Początkujący

About tomekr89

 • Rank
  KIEROWNIK

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  :yddoH

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Ty tak na serio czy to ironia niskich lotów? Sądzisz że od Rolexa nie można wymagać więcej niż od Parnisa czy Casio? Ale zgoda, bardziej jestem zadowolony z zakupu Seiko 5 niż Rolexa, bo mają tę samą dokładność i 100 krotną różnicę ceny.
 2. Ja nie muszę sprawdzać. Ja muszę co 2 tygodnie ustawiać godzinę, bo widze, że się spóźnia.
 3. Nie zmieniam zdania, reklamacja przy najbliższej okazji.
 4. Ty jesteś z tych, którym można nasikać na twarz a powiedzą, że deszcz pada. A wracając do tematu, sprawdziłem, aktualnie jest -8s..... średnia z ostatnich 2 tygodni....
 5. No niestety ja nie tylko słyszałem, ale i doświadczam w DJ. -5.5 sekundy na dobę po pół roku używania. Przypominam, że ma się mieścić w <-2;2>. Pójdzie do reklamacji jak będę w pobliżu AD. Wraz z zakupem Rolka upadła moja wiara w premium i nieskazitelną jakość drogich zegarków. I niech nikt nie pisze, że każdemu może się zdarzyć i inne duperele. Nie, kupując zegarek bez komplikacji w stali za 40 koła nie ma prawa się nic zdarzyć. Ma przejść 120 kontroli jakości, a ci co się pod nimi podpisują zaręczyć, że dadzą sobie kut*sa uciąć, że wszystko działa idealnie. A tu od nowości nie mieścił się w normie, miałem nadzieję, że się ułoży a jest gorzej z każdym miesiącem.
 6. DUMAI Adriatica (nie znam się na starych adriaticach ale nie wyglada to najlepiej...)
 7. Chwytliwy tytuł, ale prawdziwy Czy waszym zdaniem którykolwiek z tych modeli to jakiś ciekawszy okaz czy wszystkie to nic szczegolnego? Najbardziej intryguje mnie ten DUMAI, jako jedyny nie ma rys na szkle (szafir?). Na drugim miejscu Adriatica.
 8. Uff, a już myślałem, że mój egzemplarz jest jakiś taki gorszy, bo kiedyś to były Made in Japan, a teraz z Chin. Polepszyłeś mi nastrój!
 9. Z którego roku i gdzie wyprodukowane? Mam replikę z 2018r., jednak obecnie Casio produkuje je w Chinach.
 10. Jak wyglądało serwisowanie mechanizmu? Jak dokładność mechanizmu obecnie?
 11. Na tym zdjęciu dobrze widać, że Ocean One jest szary, a nie czarny.
 12. Co do mechanizmu - w tym przypadku sprowadza się to do tego samego. Jest tam bodajże jeden kamień więcej niż 2824. A design - o gustach trudno dyskutować
 13. @boogie ja nie twierdzę, że Rolex jak BMW stracił na jakości. Ja twierdzę, że dużo tańszy Oris był tak dobrej jakości, że gołym okiem sprawiał wrażenie tero samego poziomu. Oczywiscie przez szklany dekiel widać ete 2824, ale gdyby nie to (no i jakość samego zapięcia, które jednak w Rolku jest lepsze), to zegarek naprawdę robi super wrażenie. Jeśli masz jakieś pro tipy na co zwrócić uwage, podziel się.
 14. 36mm, 2019, bransoleta jubilee z zapięciem jak w Oyster
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.