Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekr89

Użytkownik
 • Content Count

  1,286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekr89 last won the day on June 25 2013

tomekr89 had the most liked content!

Community Reputation

92 Bywa pomocny

About tomekr89

 • Rank
  KIEROWNIK

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. Zapytaj czy skoro zapraszają to są w stanie zagwarantować możliwość zakupu. Bo jeśli nie, to wolisz jechać do dealera, który zapraszając kogoś potwierdza, że jest taka możliwość i wyjazd nie jest stratą czasu.
 2. Im więcej takich historii się naczytam/nasłucham (choć ciężko na 100% powiedzieć, które z nich są prawdziwe), tym bardziej jestem skłonny sądzić, że W. Kruk robi przekręty i/lub gra nieczysto, tj. niezgodnie z polityką producentów oferowanych produktów. Ponoć od niedawna życzą sobie okazania sobie dokumentu tożsamości. Co następne? Zaświadczenie o niekaralności? Pomiar długości penisa? Ja u nich już niczego nie będę zamawiać, wolę jechać do Drezna, taka sama droga, a nie odstawiają cyrków. Co masz na myśli?
 3. Pełna zgoda. Longines hydroconquest na żywo mnie kompletnie zawiódł, z kolei karbowany bezel DJ mnie kupił, choć po renderach byłem za gładkim. No a najważniejsze odczucie rozmiaru zegarka na ręce. Różnie to bywa.
 4. To bez obaw. Grunt, by jeśli chrono, nie naciskać przycisków pod wodą.
 5. Historia brzmi jak fejk, ale jeśli to prawda, to W. Kruk powinien zostać zbojkotowany, nie tylko w kontekście Rolków, ale całościowo jako sieciówka.
 6. Skoro AP twierdzi że 50m, to nurkowanie swobodne na te kilka metrów nie powinno mu zaszkodzić.
 7. Gdzie go mierzyłeś? Ile cm nadgarstek? We Wrocławiu obdzwoniłem wszystkie sklepy, nigdzie nie mają, a wersja z czarnymi totalizatorami kusi...
 8. Żarty żartami, ale żeby stawiać takie tezy, warto mieć do tego solidne podstawy, mnie (z całym szacunkiem!) "nie mogę powiedzieć" nie przekonuje
 9. Patek tez sam nie robi swoich mechanizmówz wiem, ale nie powiem skąd…
 10. Błagam podpowiedzcie co mogło się stać - Aquis przez ostatnie ponad pół roku robił średnio +0.1s na dobę (jak kwarc!). Z dnia dnia na dzień zaczął robić -5s. Mam manię mierzenia codziennie więc od razu zauważyłem. Byłem u zegarmistrza, nie stwierdził namagnesowania. Jakieś pomysły?
 11. Jak sądzicie, zegarki oficjalnie przedawane jako pre owned będą tańsze, droższe czy w takiej samej cenie jak nówki? I jak przewidujecie kwestię dostępności? Zapisy na pre owned?
 12. Tak informacyjnie dodam, że po regulacji Sub trzyma czas. Średnia z miesiąca to +0.1s/na dobę. DJ z kolei zwolnił i średnia z pół roku to +2.0.
 13. Temat bardziej hipotetyczny, bo ceny takich komplikacji są zabójcze, ale zakładając nieograniczony budżet, czy są zegarki naręczne wybijające tylko godziny o pełnych godzinach? (kwadranse w ciszy) Wszystkie sonnerie o jakich czytałem (a w ręce miałem tylko jeden...) miały klasyczne gradne albo petite sonnerie, tj. w obu przypadkach kwadranse są wybijane.
 14. Czy taki ruch bezela w Subie jest w normie? https://streamable.com/ab7ps9
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.