Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tomekr89

Użytkownik
 • Content Count

  1393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomekr89 last won the day on June 25 2013

tomekr89 had the most liked content!

Community Reputation

168 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About tomekr89

 • Rank
  KIEROWNIK

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

990 profile views
 1. to da się poprawić w domowych warunkach do 0-2s na plusie
 2. To jak rozumiem ironia, to jak odbierałem swoje Rolki w kruku to tamtejsze Panie miały o zegarkach wiedza taką jak pracownik pierwszego lepszego salonu Apart.
 3. Czy da się obecnie zapisać na nową Pandę? Pytam serio. Jeśli tak, jutro jadę do Kruka.
 4. Mario, jaką symbolikę wyrażają te lisy z awatara? (czy tam wilk z lisem)
 5. Biała tarcza? Z którego roku to model? Co się stało z dokładnością? Jeśli nagle zaczął spieszyć, obstawiam namagnesowanie. Jak coś, mogę po koleżeńsku rozmagnesować za friko.
 6. Ma ktoś z forum PROPILOT X CALIBRE 400 LASER albo AQUIS 36.5 mm? Rozważam je na prezent dla małżonki.
 7. Możecie coś doradzić, by jakość była przyzwoita? Inspiracja:
 8. Pytanie w imieniu kolegi, który kompletnie nie siedzi w temacie zegarków i zakłada zegarek 2-3 razy w tygodniu. Wymagania: -styl diver -kwarc, mile widziany solar czy kinetic, tj. udogodnienia sprawiające, że zegarek jest zupełnie bezobsługowy -możliwie najwyższy prestiż i uznanie marki Sam wstępnie znalazł sobie Tissot Seastar. Jeśli macie ciekawe propozycje, podzielcie się śmiało.
 9. AR w Rolexach - bardzo różnie, zależy od modelu i rocznika. Na cyklopie w ostatnich latach był i zewnętrzny (u mnie się zarysował nawet) i wewnętrzny... na spodzie głównego szkiełka, ale tylko pod cyklopem... Nowsze DJ mają wewnętrzny AR na całym szkiełku. Ponoć laserowo grawerowane logo na godzinie 6. wskazuje jaki jest antyrefleks.
 10. Dokładnie jak Bartek pisze. Chodzi o GMT. W Subie różnica jest kolosalna, widać gołym okiem. Notabene miałem oba modele rownolegle przez chwilę. Natomiast GMT II miałem okazję oglądać tylko raz. Był to Batman pierwszej generacji. Ludzie piszą o smukłych uszach w nowszej wersji, ale nie ma zdjęć czy filmu na podstawie którego byłbym w stanie to zobaczyć. Nie wiem czy nowy pepsi ma identyczną o kopertę co nowszy Batman. Jeśli tak, to może Mario porówna ze swoim Batmanem pierwszej generacji i wykaże różnicę w uszach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.