Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PITERMAN

Adriatica czy inny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy witam Wszystkich bardzo serdecznie prosząc o pomoc w podjęciu decyzji.

Wczoraj moja żona zabrała mnie do sklepu z zegarkami ( Apart czy coś ) i powiedziała , że mogę wybrać coś dla siebie .

Oczywiście określiła kwotę zakupu na max 800zł. Kiedy patrzyłem na zegarki przez szybę wystawy , podobały mi się wszystkie.

Mój typ to szwajcar, koperta w kol. srebrnym , na pasku , kwarc itp.( żadna elektronika ). Kiedy znalazłem się w środku ...oślina pośród jadła ...!

Spodobały mi się zegarki m-ki Adriatica ale w necie znalazłem mieszane opinie o tej marce i nic mi to nie pomogło.

Proszę Was jako znawców tematu o jakieś wskazówki i info. szczególny ukłon w stronę posiadaczy i obecnych użytkowników tej marki lub innej o podobnej wartości rynkowej !

POMOCY !!!!

ps. trochę nagiąłem regulamin i wkleiłem tego posta w forum zegarków szwajcarskich no ale co zrobić , święta tuż a do tego nie wiem czy żona się nie rozmyśli he, he !<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podoba Ci się Adriatica, to bierz. Jeśli ma być szwajcarski kwarc do 800zł, to ewentualnie zerknąłbym na tissoty'y. Moim zdaniem lepsze.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz jeszcze Zodiaki jak chcesz koniecznie szwajcara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.